1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dawiddb9, Kwiecień 27, 2011.

1. dawiddb9

dawiddb9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zamierzam sobie kupić dysk na jednej z aukcji znalazłem sprowadzane z USA a wiem, że jest tam inny system (nscp czy coś, nie pamiętam) czy ma to jakieś znaczenie dla mojej konsoli w wersji PAL? Czy będą z tym dyskiem problemy, czy dla całego świata jest ten sam dysk?

2. Lotnik421 Xbox One

3. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Wiesz co z tego co wiem , to nie ma znaczenia jaki jaki dysk bo dyski mają swoje systemy plików , ale to takie sama dla każdych krajów

4. koli84

koli84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    NTSC:) nie ma to znaczenia, gdyż jest to tylko system wyświetlania obrazu. Jeżeli cena dobra, to bierz śmiało ten dysk i się ciesz:)

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

5. Rhyder

Rhyder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    bierz dysk nie może z nim być żadnych problemów

6. theds

theds Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    wrocław
    Telewizor może być w NTSC wszystkie dyski do xbox fata są takie same różni je tylko pojemność.

Wczytywanie...

Poleć forum