1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piotruczelli14, Maj 9, 2011.

1. piotruczelli14

piotruczelli14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
    Od niedawna mam x360 slim 4GB dałem za nią 899zł w RTVEUROAGD a Carrefour widziałem za 899zł 250GB :mad: i jestem na siebie wkurzony ponieważ dałem w pieron za konsole a nie mam radochy z gier nie mogę zainstalować ani jednej gry a 4GB to na savy i mam pytanie co mam zrobić dokupić dysk 250GB nie ma szans 180zł cza dać naprzykład gry teraz te nowe to przeważnie po 150zł do 200zł ale k......a nie będę dawał za jedna grę 200zł :( da się co innego zrobić żeby mieć więcej pamięci :confused::confused::confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Poszukaj na allegro dyski do Slima, np. 120 GB, jest tańszy od 250 i też dużo zmieścisz gier...

4. Piter95

Piter95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możesz używać pendrive jako pamięć zewnętrza tylko nie pamiętam do ilu ci będzie odczytywał,chyba do 32gb i czy nowe slimy mają taką funkcję

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Maja taka mozliwosc.
    Mozesz uzyc max. 2x16Gb.

Wczytywanie...

Poleć forum