1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Madrid.energy2000, Lipiec 21, 2011.

1. Madrid.energy2000

Madrid.energy2000 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam :)

Chciałbym się zapytac czym się rózni ten dysk WD3200BEVS/BEVT 250GB do Kazdego Xboxa F.VAT od SS (1727105563) - Aukcje internetowe Allegro od tego DYSK 250GB do XBOX 360 SLIM + KIESZEŃ - NOWY (1708136410) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. szukaj1

szukaj1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    w tej 2 aukcji masz obudowę ale nie jest ona konieczna du użytkowania sam mam xboxa 4gb z dyskiem 250 Gb bez obudowy. Dysk wkładasz normalnie tak jakbyś miał obudowę i niema żadnej różnicy

4. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Różnią się tym że ten drugi ma obudowę pod slima. Polecam kupić dysk w aukcji pierwszej. Sam kupowałem u tego sprzedawcy dysk 120 gb, wszystko działa, dysk był od razu przygotowany pod xboxa.

5. Taiyou

Taiyou Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No ale z kolei ten drugi dysk jest nowy i ma długi okres gwarancji, chociaż ja tam nie wiem jak bardzo awaryjne są twardziele do xboxa..

PS: mój pierwszy post tak więc witam wszystkich.

6. JTAG

JTAG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tuż za rogiem :)
    Tak samo awaryjne jak inne... jak nie bedziesz stukał w konsole podczas grania to nie nabawisz sie szybko bad sectorow...

7. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No tylko pierwszy jest o wiele tani.

Wczytywanie...

Poleć forum