1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Adrian Nowicki, Wrzesień 12, 2011.

1. Adrian Nowicki

Adrian Nowicki Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1.Mam takie pytanie mam dysk zewnętrzny 500gb jak go podłączyć do konsoli żeby go widziała?
    2.Czy jak zamienię oryginalny dysk M$ na swój 500 gb to będzie go widział mówimy tu o zamianie przełożeniu dysków w obódowie

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    1. Po USB konsola zobaczy tylko 16GB. Nie ma możliwości więcej.
    2. Nie jest to takie proste. Konsola widzi tylko 250GB , dysk musi być WD i odpowiednie przerobiony , dużo zabawy.
    Nie da się tylko włożyć i już. Na forum jest poradnik jak przygotować dysk do współpracy z konsolą.

4. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Dla sprostowania konsola widzi tylko dyski wd ale nie musi on byc 250GB moze byc wiekszy ale i tak konsola przydzieli nie wiecej niz 250GB miejsca

5. Adrian Nowicki

Adrian Nowicki Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ok wielkie dzięki. jutro daje konsole do aktualizacji i zrobią mi dysk bo u mnie za zrobienie dysku biorą 50 zł + koszt dysku chyba że masz swój a ja mam jeszcze zniszki -50% więc dam chłopakom niech się męczą :)

Wczytywanie...

Poleć forum