1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dysk

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szuliKSG, Listopad 29, 2011.

1. szuliKSG

szuliKSG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ! chcę kupić taki dysk DYSK 60GB XBOX w OBUDOWIE (1965654529) - Aukcje internetowe Allegro . czy będzie on pasował do xboxa 360 arcade (jasper)? . i czy warto go kupować ? . czekam na szybkie odpowiedzi

poprawiony link DYSK 60GB XBOX w OBUDOWIE (1965654529) - Aukcje internetowe Allegro

edytuj posty nast razem... /bgszef!

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    nada sie taki dysk. Skoro jest do xboxa to dlaczego ma nie dzialac? 119zl cena bez szalu, widzialem 320gb dysk WD za 179lz, wiec musisz sam przekalkulowac czy Ci sie oplaca.

4. Flesh

Flesh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polska
    Zobacz na allegro niekiedy są okazję żeby kupić dysk do konsoli np ją za swój dałem ok 150zł za 250 GB

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

5. mckaczka

mckaczka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tychy
    Jaki dysk mam kupicdo xboxa slim?Czy dowolny dysk 2,5" sie nada czy jest jakiś wymóg?

Wczytywanie...

Poleć forum