1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mckaczka, Grudzień 9, 2011.

1. mckaczka

mckaczka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tychy
    Witam
    Jestem nowym posiadaczem xboxa 4gb;]
    Chciałem kupić 250gb jednak akurat nadarzyła się duża promocja na 4gb dlatego go kupiłem.
    Chciałbym teraz dokupić do niego dysk nie musi to być 250gb nawet 100gb będzie wg. mnie wystarczające.
    Chciałbym abyście powiedzieli mi czy wszystkie dyski 2,5" pasuję czy musi to myć jakaś określona marka/seria?
    Tzn. jaki dysk mogę kupić;)Najlpeiej chciałbym na niego wydać max. 150zł ale najlepiej jakiś niezaduzy za 100zł.
    Proszę o dorade;]

Wczytywanie...

Poleć forum