1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez quadriz, Kwiecień 28, 2012.

1. quadriz

quadriz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śląsk
    Cześć.
    Miałbym pytanie, ponieważ mam w planach kupno dysku, a nie wiem co i jak.
    Nie potrzebuję 250gb, tylko max 60gb, bo na nim nie instalowałbym gier, które mam w pudełkach. Przykładowo, jakbym pożyczył BF3 od kolegi, płyta do oddania, a przepustkę sieciową mam swoją za 800msp.
    Czy, gdy kupiłbym kieszeń do Slimka (posiadam go w wersji 4gb) + zwykły dysk do PC będzie widział jego całe gabaryty ? Jaki to musiałby być dysk? Czy lepiej kupić używany dysk z poprzedniej generacji i go przełożyć?
    Proszę o odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    W dziale sprzedam masz dysk 120gb za 100zl. Jesli zainstalujesz gre na hdd to plyta i tak musi byc w napedzie.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum