1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dyski do Xboxa 500GB z Allegro

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Edzio666, Czerwiec 29, 2014.

1. Edzio666

Edzio666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witajcie.

Na Allegro trafiłem na kilka aukcji, gdzie oferują NOWE i w obudowie dyski 500GB do Xboxa.
    W opisach niema żadnej wzmianki o tym ,że potrzebują one do działania RGH czy nie.

W drugiej aukcji jest napisane, że dysk 500GB działa zarówno z konsolą RGH jak i ORYGINALNĄ - nieprzerobioną. Czy to prawda?

Dlatego pytam, czy takie dyski jak:
    Dysk 500 GB XBOX 360 NISKA CENA 500GB GW 2lata (4354385877) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    dysk 500GB nowy do xbox z RGH i do Oryginalnych (4353926937) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

będą działały z każdym Xboxem (nieprzerobionym)? Może wyszła jakaś limitowana edycja konsol z takimi dyskami, stąd mogą teraz takie dyski 'tworzyć'

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Tak 500gb działa z x360.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

4. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Jestem ciekawy czy zadziała po podłączeniu do PC oryginalnym kablem od MS żeby dane przekopiować. Za tyle miejsca to kasa nie duża.

Wczytywanie...

Poleć forum