1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dyski(HDD)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kuba275, Luty 6, 2014.

1. kuba275

kuba275 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak to jest z tymi dyskami? Ludzie piszą, że oryginały albo tylko i wyłącznie WD, a ja widzę na allegro Toshiby, Fujitsu. Oni kłamią, czy po prostu tak naprawdę jak kupie Toshibe np.20 GB albo nawet 60GB to go montuję w konsoli i mi go wykryje. Proszę, aby ktoś obeznany w tym temacie sie wypowiedział skąd te dyski są, bo wyczytałem, że nieoryginalne to tylko WD sie da "sflashować", czy jak to tam sie nazywa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Toshiba to nie wiem, ale Fujitsu w fat'ach jako org występowały, więc taki będzie ok.

4. kuba275

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za szybką odpowiedź, myślałem nad zakupem dysku 20GB do mojej slimki, ale jak widzę, 50 złotych za tak mały dysk to jest porażka moim zdaniem. A Fujitsu na allegro z wejściem SATA jest mało, a cena/pojemność jest jaka jest. Co byś zaproponował na moim miejscu? Co zrobić, zeby mało wydać a mieć dysk, żeby zainstalować conajmniej GTA 5 i BF4 plus minus jakieś gry fajne jak będą na Gold za free. Dyski IDE/PATA raczej odpadają nie?

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  6. kuba275

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ponownie, mam okazję kupić bardzo tanio dysk używany WD800BEVT. Można go "hacknąć" z tego co wyczytałem na stronie HDDhackr, ale dysk posiada 3 bad sectory. To mało, pamiętam także, że mogę je ominąć tak zrobiłem kiedyś na swoim iPodzie classic, gdzie też siedzi dysk. Będzie dobry? A nawet jeśli ich nie usunę to te 3 bady stanowią jakiś problem? A i jeszcze to dysk 80GB, więc hacknę go do 60GB jest możliwość, że te bady zostaną w tych 20GB nieużywanych przez x'a?

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Wystarczy ćwierć bad sectora na dysku i na konsoli nie ruszy.

8. kuba275

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A żebym te bad sectory po prostu wyciął tzn. zrobił tak, aby dysk po prostu nie używał uszkodzonego miejsca, wyszło by na to, że dysk by nawet ich nie widział i liczył na to, że się nie powiększą, dysk by śmigał? Dysk ma bardzo mało tych badów a mogę go dostać za pół darmo.

Poleć forum