1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dyski konsolki.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez badboy8, Październik 18, 2009.

1. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.

Jako że nie jestem pewny mojego dysku a nie mogę go rozkręcić w tym tygodniu chciałbym prosić was o pomoc.

Moglibyście mi podać Modele dysków xboxa? najlepiej od 120 bo tylko te mnie interesują. Wiem że Fujitsu ,Samsung i Seagate ale chodzi mi dokładnie o model (by zobaczyć fotki).

Aaa i czy istnieje dysk którego nazwa zaczyna się na V i jest w małym prostokącie żółtym ?

z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. scorpionx

scorpionx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    W białym prostokącie żółtym?? Tak oznaczane są dyski firmy WD ^^

A z tego co mi wiadomo, to oryginalne dyski do Xbox'a nie są produkowane przez tą firmę ^^ Jak dla mnie to niestety "fake".

4. elempl

elempl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ŁDZ
    jak nic masz WD a jak chcesz sprawdzic dokladnie kup sobie śrubokrety 2 TORX 10 i 6 i rozkręć

5. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzisiaj rozebrałem dysk. Okazało się że mam HITACHI 120GB ;D

Wczytywanie...

Poleć forum