1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dyski, pendrive w XBOX 4Gb

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lucky_Luke, Styczeń 17, 2014.

1. Lucky_Luke

Lucky_Luke Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam, po chybionym kupnie BF 4 zaczęły mnie interesować informacje na temat zapisu gry na pudełkach ...
    Jak już wiecie jestem posiadaczem slimki 4Gb i stale muszę walczyć z miejscem na dysku.

Na pudełku od BF4 mam napisane "wymagany dysk twardy" i nie chce zaakceptować żadnego pendrive natomiast na GTA V "wymagane urzadzenie magazynujące", pendrive w usp i śmiga jak ta lala ;)

Chciałbym z Waszą pomocą stworzyć listę gier do których wystarczy pendrive, pamięć wewnętrzna, zewnętrzny dysk twardy bądź jedynie wewnętrzny dysk twardy by nikt nie poszedł w moje ślady i wtopił nieco ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Z tego co się przewijają tematy na forum to dysk wewnętrzny jest potrzebny narazie tylko do Bf4 i Nfs rivals

Wysłane z telefonu L710

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Powiem ci, że lepiej jest kupić dysk wewnętrzny niż jakiś dobry pendrive, przynajmniej zainstalujesz na nim wszystko bez większych problemów. Możesz kupić np. dysk 60 GB do FAT'a, wyjąć go z obudowy i włożyć do konsoli - będzie działać.

5. Lucky_Luke

Lucky_Luke Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Nie otwieram konsoli puki gwarancja trwa ;)

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Konsoli nie musisz otwierac hehe. Wiec gwarancja dalej trwa heh ;(

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

7. pinkil

pinkil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WARSZAWA
    czytałem kiedyś że można tak coś z modyfikować z penem że konsola go wizi jako dysk orginalny M$

Wczytywanie...

Poleć forum