1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dyski.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez blarok, Styczeń 29, 2011.

1. blarok

blarok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak mam pytanie .
    Jestem graczem przeciętnym moja rozgrywka to 2-3 godzinki w 10 gierek jaki dysk polecacie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szymrok

Szymrok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Śląsk
    myślę że 120 gb było by najleprze chyba że nie masz kasy to 60 gb :)

4. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Tu masz 120gb Dysk 120GB do Microsoft XBOX 360 kompletny NOWY (1417583959) - Aukcje internetowe Allegro lepiej dopłacić i mieć 250gb jak na razie najbardziej opłacalne ( w środku dysk WD niczemu nie odbiegający od tych montowanych w fabryce M$ , a te 120gb czasami na allegro też nie są oryginalne ) taki dysk ci polecam miejsce się zawsze przyda DYSK 250GB do Microsoft XBOX360 /Skl PlayZone W-wa (1430074956) - Aukcje internetowe Allegro ( jak masz fata a jak slima to taki ) NOWY DYSK TWARDY 250GB DO XBOXA 360 XBOX 250 SLIM (1432377786) - Aukcje internetowe Allegro bo nie napisałeś jaką masz konsole

Wczytywanie...

Poleć forum