1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dyski

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tomaszq, Luty 10, 2012.

1. Tomaszq

Tomaszq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć.
    Po pierwsze chciałbym się ze wszystkimi przywitać. Mam nadzieję ze będzie nam się dobrze współpracowało. :D
    Po drugie mam następujące pytanie, bo nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem.
    Mianowicie, jeżeli podłączę pod mojego X'a dysk WD 320gb to X i tak będzie mógł wykorzystać tylko 16gb, tak? A jeżeli mam oryginalny dysk M$ to będzie tyle ile pojemność dysku, tak? :D
    Dzięki z góry za odp,
    Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    cześć, Jeśli podłączysz do USB obojętnie jaki dysk wykryje tylko 16 GB, Dyski WD z serii Scorpio idzie przerobić programem HDDCracker tak aby współpracował z xboxem wtedy wykrywa całą jego zawartować, oryginalnie dyski to wiadomo tyle ile jest tyle wykrywa.

4. Tomaszq

Tomaszq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie, wiem wszystko już. :)

Wczytywanie...

Poleć forum