1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dyskusja na temat gry Call of Juarez Gunslinger xbox 360

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Sekwoja, Marzec 13, 2014.

1. Sekwoja

Sekwoja Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.Co byście napisali na temat call of juarez guslinger na xbox 360, interesuje mnie jaka jest kampania i multi.Grał ktoś w ogóle w nią bo zastanawiam się czy nie kupić jej czasem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Kampania nawet,nawet ale multi jest tragiczne :/

4. maniekmaniu

maniekmaniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli podobało Ci się Bulletstorm to kupuj. Giera jest wciągająca. Multi jeszcze nie grałem ale kampania miodzio. Niedawno była promocja na ten tytuł chyba za 13zł.

5. Pilot555

Pilot555 Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeżeli chodzi o kampanie to jest bardzo fajna i przejrzyst w multi jeszcze nie grałem ale z tego co widziałem na yt jest nie zbyt sprzyjające dla samego gracza

Wczytywanie...

Poleć forum