1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dział tylko i wyłącznie związany z JTAG

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sajdorr, Październik 13, 2011.

1. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    Za niedługo chciałbym napisać pare poradników typu jak zainstalować freestyle dash, jak zaaktualizować dashlauncha, freeboota (to w bardzo dalekiej przyszlosci).

Chciałbym aby wszystko związane z JTAGiem typu aktualnosci, programy, emulatory, problemy i poradniki znajdowały się w jednym miejscu tak aby nowi nabywcy jtaga nie mieli problemu z szukaniem (ile to juz jest tematów/postów, że zaisntalowali dashlaunch 2.24 i im mini hud/nxe nie działa ... )

2. Lotnik421 Xbox One

3. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Moge postawic taki dział w akrykułach dla poradników.

4. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    wedlug mnie najlepiej to byłoby zrobić nowy główny dział "Xbox 360 JTAG"
    w nim byłyby 4 pod działy:
    - Poradniki
    - Aktualności
    - Oprogramowanie
    - i najważniejszy czyli PROBLEMY !!

napisałem juz 4 tutki, w tym narazie chyba najbardziej oblegany czyli Poradnik swiezego JTAGowca ... jakież wkur!@#$!@ mnie bierze, jak setny raz dostaje prywatna wiadomosc, w którym user pisze, "jak zainstalowac freestyle?"

5. create86

create86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jestem za oddzielnym działem dotyczącym Jtaga, zawsze to szybciej można coś znaleźć niż grzebać w info odnośnie Ixtreme i nie zakladać setek nowych tematów.

6. Adrianos111

Adrianos111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  7. Dosiapl

Dosiapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    Dokładnie. Jestem za postawieniem takiego działu. Bardzo to pomoże choćby nowym userom, ale i także starym, gdyż łatwiej będzie wszystko znaleźć. Bezsensem jest dział związany z "Jtakiem i Iso". Trzeba to rozdzielić, bo to nie to samo!

8. Adrianos111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Będzie jakaś reakcja?

9. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
  10. Adrianos111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nareszcie! Dziękuję w imieniu forumowiczów.

EDIY:
    Nie czepiam się, chcę po prostu pomóc. W dziale ISO nadal masa wątków o RGH, przesłałem ich troche by moderacji łatwiej było przenieść, ale nie wiem czy taka pomoc ma sens? Zwłaszcza, że sporo tych tematów to duble. Poza tym opis działu ISO jest troszkę nie do końca... Ponieważ JTAG i RGH mają trochę wspólnego z obrazami. Może lepiej w opisie ISO byłoby podac info o tym, że dotyczy przeróbek napędu i wypalania obrazów?

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Eeee za co ty niby dziękujesz? Oświeć mnie.. Przecież jest to stary dział gdzie było wszystko o Jtag'u. Dopisane zostało tylko Jtag i RGH. I ten dział nie widnieje od paru dni tylko od dłuższego czasu..

A wszyscy chcą chyba taki dział Jtag i rgh:
    x Jtag
    - Poradniki
    - Aktualności
    - Oprogramowanie
    - PROBLEMY
    x Rgh
    - Poradniki
    - Aktualności
    - Oprogramowanie
    - PROBLEMY

Dla mnie jest to po prostu pójście na łatwiznę i tyle. Są modzi, administracja itp itd. więc powinni dbać o rozwój forum z głową, a nie dopisanie czegoś i już happy bo problem z głowy.
    I się nie obrażajcie ale takie jest moje zdanie.

PS. Dla przykładu nawet takie exsite rozdziela swoje sekcje :
    Programy
    - Systemy operacyjne
    - Programy Antywirusowe
    - Multimedia
    - Programy internetowe
    - Programy graficzne
    - Programy edukacyjne
    - Inne programy

Gdzie do niedawno temu było tylko Programy. Podział jest świeży dlatego modzi/admini nie zdążyli jeszcze wszystkiego posegregować w sekcjach..

Proste większa przejrzystość -> bardziej ucieszeni użytkownicy i bankowo wrócą na tą stronę.

Chyba jarzycie o co chodzi ?

Wczytywanie...

Poleć forum