1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dział upload poniżej 20 postów?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez elamigos, Listopad 13, 2009.

1. elamigos

elamigos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wrzuciłem najnowszy 360 Wave Patcher 1.2.2 ENG/FR na rapidshare. Jest dział dla świeżaków, gdzie można robić uploady, czy koniecznie trzeba machnąć 20 byle jakich postów żeby takie rzeczy innym udostępniać?
    Mogę dodać, że na innych forach mam doświadczenie z uploadem i nikt nigdy moich postów nie usuwał.

2. Lotnik421 Xbox One

3. heavybob18

heavybob18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zeby tworzyc posty w innych kategoriach niz w tej to trzeba miec 20 postow

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    No i nie machaj od tak tych postów tylko zrób to z rozwagą

5. elamigos

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Najlepsze jest to, ze nawet jesli posiedze tutaj i podziele sie wiedza z innymi nowymi, to moderator i tak usuwa caly temat, a co za tym idzie moj poswiecony czas i posty przy okazji... Moze dam linka na inne fora, gdzie mam juz sporo powyzej 20-200 postow i wtedy ktorys z moderatorow odblokuje mi mozliwosc uploadu?
    Do tego nigdy nie wiadomo, w ktorym temacie oplaca sie udzielac, a ktory zostanie skasowany na bank.

6. avalan

avalan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jak mowienie do panienki 'tamta byla zadowolna z seksu ze mna, wiec Ty tez powinnas pojsc ze mna do lozka'... Nie kombinuj koles, tylko napisz te 20 postow. To wcale nie duzo, a mozesz komus pomoc, a glownie o to tu chodzi, czyz nie?

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  8. elamigos

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ehh... Mialem jakies 6 postow, w tym 3 zostaly usuniete, bo caly temat polecial. Wiem, ze 20 to bardzo niewiele, tylko szkoda mi czasu pisać szczere, rzetelne posty, kiedy te poleca do kosza. Co innego fora, gdzie mozna 100 postow machnac w 10 minut i odblokowac upload, a w kazdym poscie tylko 'ty' (thank you).

Wczytywanie...

Poleć forum