1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dział zamówień na userbary

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tommy47, Czerwiec 14, 2010.

1. Tommy47

Tommy47 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    witam

zgodnie z zaleceniem BloodD'a wstawiam temacik do offtopa. chodzi o to, że jedna, dwie, może nawet parę osób miałaby jakąś specjalną rangę (nazwa do ustalenia) i zbierałaby zamówienia na userbary od innych użytkowników. przecież nie każdy jest tak zdolny plastycznie żeby samemu takie paski robić

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    userpowerranger wymiata!

4. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    człowieku, PO KIEGO CI DZIAŁ!?
    nie wystarczy Ci przyklejony temat?
    co zrobisz w takim dziale, 1 temat o userbarach a resztę zaspamują świeżaki bądź inni użytkownicy... jestem na NIE

5. Tommy47

Tommy47 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    nie miałem na myśli działu jako działu np. "offtop", czy "Aktualności", tylko wątek, temat, może trochę rozjaśniłem sytuację?

Wczytywanie...

Poleć forum