1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziala wam Xbox-sky

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ms_crew, Marzec 21, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    Od dwoch dni nie moge sie zalogowac na w/w strone. Jak wpisze login i haslo to nic sie nie dzieje. Probowalem zmiany hasla i bez problemu udalo mi sie to zrobic ale dlaczego nie moge sie zalogowac??

2. Lotnik421 Xbox One

3. rybik1986

rybik1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    dziala az milo:) tez tak mialem kiedys jak ty twoje konto zostalo najprawdopodobniej usuniete juz nic z tym nie zrobisz:/musisz czekac na nowa rejestracje bo nie utrzymales ratia zapewne

4. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ratio mialem powyzej 1 wiec to odpada
    Skoro moje konto zostalo usuniete to dlaczego niema info ze zla nazwa uzytkownika?? i dlaczego moge haslo zmienic??
    Ale mozesz miec racje bo nie wysyla mi nic i wyskakuje blad trackera
    Chyba trzeba czekac na nastepna otwarta rejestracje

5. rybik1986

rybik1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    no ja mialem dokaldnie to samo 2 razy raz nie utrzymalem ratia to sie przyznaje a z a drugim mialem sam ratio mailem an poziomie 7 i zrobilo mi sie to samo ze wpisywalem login i haslo niby okey bylo ale nie moglem wejsc i czekalem az otoworzyli nowa rejestracje i zakladajac konot podalem maila co wczesniej i zalozyli konto wiec tamto musialo zostac usuniete.... pozostaje czekac ale bo mi sie udalo niedawno ponownie zalozyc licze ze tobie tez szybko sie to uda:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum