1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DZIAŁAJĄCY program do Title Update ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez snakee7, Sierpień 23, 2012.

1. snakee7

snakee7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam. Poszukuję działającego programu do wgrywania TU, tj. takiego który nie kasuje po podłączeniu do konsoli. Próbowałem z 360Revolution - kasuje, USB Xtaf Gui - kasuje, Horizon - program hznasm.exe przestał działać. Nie mam pojęcia już co robić, aby wgrać to głupie TU, zmarnowałem już 8 Verbatimów na próby z różnymi grami i nic... Proszę o pomoc :((((

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xbox3r

Xbox3r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spróbuj Horizonem i wgraj Net.Framework 3.5 albo 4.0

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    zacznij od napraawy swojego kompa skoro zadne programy nie dzialaja, lepszego niz horizon nie ma

Wczytywanie...

Poleć forum