Działalność na Youtube

dav10

Użytkownik
Użytkownik
Siemanko ;)

Chciałem Wam zaprezentować mój pierwszy filmik na Youtube. Rozpoczynam działalność i moje filmy będą się pojawiały systematycznie. Proszę, zobaczcie go i oceńcie lub skomentujcie, bo dużo to dla mnie znaczy.

Jeżu Info #0 - Witaj Youtube - YouTube

Z góry dzięki :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Fajnie się zapowiada Twój kanał, będę go obserwował. Życzę dużo wyświetleń i subskrypcji :)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Bardzo fajne intro, jak na pierwszy filmik to bardzo dobrze, dykcja na pewno Ci się wyrobi, są gorsi v-logerzy już w zaawansowanym stadium istnienia. Widać, na kim się wzorujesz, po pomysłach na "cykle" na swoim kanale, mógłbym Cię zjechać, mówiąc, że nic własnego nie wymyśliłeś tylko bierzesz od innych, ale jak kopiować, to od najlepszych. Powinna zainteresować Cię ta książka: Kup Książka Krzysztof Gonciarz - WEBSHOWS: Sekrety wideo w Internecie (okładka miękka) - preorder w sklepie gram.pl jeżeli nie żal Ci tych 40zł, a chciałbyś jakieś porady otrzymać to będzie to najlepsza opcja, fakt, że książka wyjdzie dopiero w Lipcu a Ty już zaczynasz, ale jak nie będzie Ci najlepiej szło, to zyskasz dzięki tej książce zastrzyk świeżych pomysłów. A tu jeszcze autor mówi o tej książce WEBSHOWS - nowa książka Krzysztofa Gonciarza - YouTube Nie jest to żadna reklama, sam książki nie kupię, bo to nie dla mnie, ale Tobie być może pomoże :)
 

dav10

Użytkownik
Użytkownik
Mam w planach zakup tej książki jak tylko wyjdzie. :) Dzięki za wszystkie cenne uwagi i czekam na dalsze wypowiedzi. :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
1. We filmiku było widać, łączenia nagrań i to perfidnie - trzeba nad tym popracować.
2. Jak już czytasz z kartki to nie wstyd usiąść sobie wygodnie pokazać, ze się czyta z kartki lukając na nią i zwięźle ujmować kwint esencji.
3. Przeciwieństwo 2, tak wyuczyć się tekstu, że nie ma efektu "czytam z kartki..".

Na twoim miejscu wzorowałbym się na ekipie z gry-online, co biorą to na luzie i nie ma tego efektu sztucznego. Wiadomo, że trzeba się wyuczyć tego, że kamerę nie można brać jako kamerę tylko po prostu luźną gadkę. Żeby to tak sztucznie nie wychodziło.

Twój zapał jest wielki lecz wątpię, że uciągniesz to wszystko o czym mówiłeś.. Ja bym na początek zrobił jeden odcinek na tydzień (maksymalnie). By dobrze go opracować, przygotować się i w ogóle. Lepiej mniej, a lepiej zrobione niż dużo, a kiczowato.
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Muzyka na początku jak z wiejskiej dyskoteki, to już na minus, bo tandetnie. Szczerze powiedziawszy, nie wiem co ten Vlog ma wnieść, masę już takich na YouTube, Twój tylko dopełni to śmietnisko, bo interesujących Vlogerów jest naprawdę niewielu. Dykcja u Ciebie kuluje, tak samo jak te przerwy w mowie, bo zapomniałeś tekstu i musisz go szybko przeczytać :) Jak już kartkę masz, to jej lepiej nie ukrywaj, weź ją sobie po prostu do dłoni :). 'Flash News' - moim zdaniem jest to totalnie niepotrzebne, o 'nowinkach' czytam na bieżące na gamezilli czy ppe. 'GameLiveU (nie mam pojęcia czy dobrze napisałem, jak nie, to popraw) - recenzji nigdy za wiele, ale żebyś się przebił, musisz robić to na prawdę perfekcyjnie, i na 'luzie', bo jak będziesz tak smętny jak w 1-wszym odcinku, to powodzenia życzę :)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Muzyka na początku jak z wiejskiej dyskoteki, to już na minus, bo tandetnie.
No nie żartuj sobie! To Linkin Park! o_O BURN IT DOWN - LINKIN PARK (Lyric Video) - YouTube A gdybym ja tak po Slashu pojechał ? :D
 

dav10

Użytkownik
Użytkownik
Muzyka na początku jak z wiejskiej dyskoteki
To fajna musi być taka dyskoteka z takimi hitami. :)
Szczerze powiedziawszy, nie wiem co ten Vlog ma wnieść, masę już takich na YouTube, Twój tylko dopełni to śmietnisko, bo interesujących Vlogerów jest naprawdę niewielu.
Chyba o to właśnie chodzi, co nie? Dążyć do celu i nie zważać na przeciwności. :)
GameLiveU (nie mam pojęcia czy dobrze napisałem, jak nie, to popraw)
Oczywiście powinno być Game Review, źle wymówiłem? Sorki, mój błąd :)

1. We filmiku było widać, łączenia nagrań i to perfidnie - trzeba nad tym popracować.
Proponujesz żebym zrobił w takich miejscach przejścia? Wg ciebie poprawiłoby to jakość materiału? Czekam na odpowiedź :D
 

Monyo

Użytkownik
Użytkownik
MACIE TU LINKA XDDD
Prawie zadziałało.
 

dav10

Użytkownik
Użytkownik
MACIE TU LINKA XDDD
Prawie zadziałało.
Hahaha . Właśnie śmieję się sam ze swojego błędu. :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Przejścia mogły by być ale na pewno nie po 3 min gadki. Raczej tak po przechodzeniu z jednej gry do drugiej (ale takie jedno przejście) bo jak za dużo będzie to też lipa.

No i oczywiście w mowie te "yyy" to musi zniknąć.
Bardzo długa droga Cię czeka do perfekcji i moja rada była by taka, że nim wyślesz to na youtube to daj to znajomym do obejrzenia i niech ocenią, żebyś się po prostu nie zbłaźnił. Nie zawsze trafisz na tolerancyjnych youtubowców.. A chyba nie chcesz czytać komentarzy kozaczków, którzy szpanują za monitora?



Wg mnie za dużo tych "epizodów" chcesz zrobić.. Zrób jeden, a porządny. Zobaczymy jak taki epizod Ci wyjdzie (recenzja gier..).
 

dav10

Użytkownik
Użytkownik
No to np. odpuściłbym załóżmy tą "luźną gadkę" i "game review" i skupię się na tym "flesz news" najbardziej, bo chciałbym 2 filmiki na tydzień dodawać z tej serii, no a "Jeżu Info" będzie się czasami pojawiać z informacjami o kanale itp. Co o tym myślisz?

Jutro dodam pierwszy "Flesz news" więc będziesz miał jakieś porównanie :D
 
R

rowerser

Guest
Jest temat, gdzie wrzucamy filmiki i sie reklamujemy. Warn i kosz.
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ja się nie znam ale mnie te przejścia osobiście się podobają w filmiku :) Chłopaku głowa do góry bo znając życie to ja nawet bym się nie odważył siebie w eter "puscić"
 

dav10

Użytkownik
Użytkownik
Ten filmik nie jest infomacyjny. Teraz tylko same newsy. Co o tym myślicie?

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tyle myślę o tym tvgry.pl - telewizja dla graczy

Wybacz ale oni są po prostu bardziej zgrani, no i mają kasę na to.
 

dav10

Użytkownik
Użytkownik
Tyle myślę o tym tvgry.pl - telewizja dla graczy

Wybacz ale oni są po prostu bardziej zgrani, no i mają kasę na to.
Rozumiem Cię. :) Na pewno są o wiele lepsi. Ja po prostu chcę robić dobre filmiki, mimo że jestem amatorem. Jak będę miał nowego kompa to może let's playe zacznę robić.
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Całkiem fajnie to wychodzi. Bawisz się tym co robisz. Z czasem będziesz coraz lepszy. Nie słuchaj maruderów i rób swoje :D
 

dav10

Użytkownik
Użytkownik
Całkiem fajnie to wychodzi. Bawisz się tym co robisz. Z czasem będziesz coraz lepszy. Nie słuchaj maruderów i rób swoje :D
Dzięki Laki :D Dokładnie, bawię się tym, bo z zabawy wychodzą najlepsze efekty :)
 

Monyo

Użytkownik
Użytkownik
Moja pierwszy wypowiedź była dla jaj, ale może teraz skomentuje coś bardziej poważnie, wszystko co napisze to jedynie moje odczucia i nie musisz do nich przywiązywać uwagi :)

Przede wszystkim angielski, w niektórych momentach ("kodemasters") jest właściwie nieużyty, a w niektórych nienaturalnie przegięty ("eyrkejn studjos")
Po drugie forma, wydaje mi się, że profesjonalne portale dostarczają nam taką dawkę informacji, że kolejne flesze nie są potrzebne, ale to już Twoja sprawa.
Po trzecie (sory) głos jest trochę zamulony, postaraj się ożywić swoją dykcję.

Powodzenia :)
 

Do góry Bottom