1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dzięki Moderatorzy :D

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Krutin, Maj 6, 2012.

1. Krutin

Krutin Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Eh fajnie właśnie uzyskałem wszystkie odpowiedzi :/
    Taka pomoc to nie pomoc w sumie...
    Tak samo jak by powiedzieć po co chodzić do szkoły jak możemy sami czytać podręczniki...
    no chyba nie o to tu chodzi prawda?
    Myślałem że Forum jest by pomóc jego użytkowniką ale chyba się myliłem...
    No trudno więc pewnie zostaje mi posiedzieć parę godzin nad znalezieniem tego wszystkiego... Bo zapewne się nie znajdzie ktoś na tyle Życzliwy z większą wiedzą o konsolach odemnie co by mógł mi to wytłumaczyć no trudno... :(
    W końcu to Polska nie Elegancja Francja !

2. Lotnik421 Xbox One

3. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice

Masz regulamin, odpowiednie działy, tematy... WSZYSTKO podane, jak na dłoni... Za rączkę mamy wszystkich prowadzić?? o_O

4. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Tak masz rację,tylko na tym forum większość starych odnośników do poradników itp,po wpisaniu w google nie działa,bo zamiast przenosić do odpowiedniego tematu,wywala do głównej.
    Zamiast pomóc "świerzakowi" lepiej go zbesztać,rozumiem jeżeli byłby to użytkownik z większą ilością postów,ale świerzak ma prawo powoli obeznać się z forum i konsolą.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Wystarczy trochę poszukać, nagrywanie gier LT 2.0:
    http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/
    Zabezpieczeniem wave się nie przejmuj LT obchodzi je automatycznie nic nie trzeba robić z tym.
    Tak RF to Region Free.
    Zamykam.

Wczytywanie...

Poleć forum