1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziękowanie za pomoc. Problem forumowiczów...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Galan, Listopad 30, 2009.

1. Galan

Galan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Witam!
    Ostatnimi czasy zauważyłem że jeśli ktoś prosi o pomoc/zakłada temat z prośbą i dostanie pomocna odpowiedź to albo nabija sobie posty np. dzięki, pomogłeś mi czy coś w tym stylu, zamiast po prostu kliknąć''dziękuje'', albo przeczytają odpowiedź i temat zostaje przez nich porzucony. Nie chce żeby ktoś myślał że to chodzi o to że ja sie o podziękowania dopraszam, otóż nie,. Chodzi mi o osoby które w dziale problemy, Dla świeżaków pomagają bardzo często a nie dostają za to nic, nawet dziękuje. Ja jak ktoś mi pomoże dziękuje. O tym pamiętam. Apeluje wiec do innych forumowiczów, aby dziękowali za okazaną im pomoc bo świadczy to o ich kulturze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    Ja kiedyś takiemu gościowi tak powiedziałem jak ty mówisz, to tylko kilku innych użytkowników mnie zjechało,

ogólnie to spamują tymi postami pisząc dziękuje, zaśmiecają forum i nic więcej, przecież łatwiej jest kliknąć dziękuje i przez temat nie trzeba się przedzierać pomiędzy postami "dzięki"

4. Galan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    o to właśnie mi chodzi, ale wkurza mnie jeszcze to że ktoś komuś pomoże a potem nie może kliknąć dziękuje. Forumowicze pomagają za darmo wiec przynajmniej z szacunku dla Nich i Ich pracy można podziękować.

5. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Galan troche sobie przeczysz, spojrz na swoja sygnaturke-"Jesli pomoglem PODZIĘKUJ" , to nie jest narzucanie sie? Jeszcze do tego caps lock.

Pomagasz bezinteresownie i wiesz o tym, wiec nie oczekuj niczego, bo to twoj brak kultury, nie forumowiczow.

Masz syndrom naszej-klasy, chcesz miec jak najwiecej podziekowan i tyle, jak to ubierzesz w słowa twoja sprawa. Mnie nie obchodzi ile osob mi podziekowalo i mnie cieszy fakt, ze komus pomoglem, nie że ktoś kliknął w ikonke i mam wiecej podziekowan.

6. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Wiesz co mnie najbardziej dobija? Jak ktoś odpisuje na posta nie dostaje podziękowania i pisze kolejnego posta w stylu: Podziękował byś.
    No słabo się robi normalnie i mam ochotę dać za to warna.

Ludzie od zawsze zbierali różne gadgety i rywalizowali nawet nie świadomie i to się nie zmieni. Po to jest ta funkcja żeby z niej korzystać ale niektórzy po prostu nie wiedzą o niej. Musiał by być po rejestracji szybki kurs korzystania z forum: Zakładanie tematów, czytanie regulaminu, nauka dziękowania itp. wtedy by było wszystko jasne. Jednak jeżeli chodzi o nachalność i wymuszanie podziękowań, to stanowczo popieram to co napisał Blood (!ブラッドマン).

7. Galan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Dobra niech będzie :D Tylko jeszcze jedno. Mi wcale nie zależy na podziękowaniach, czy coś, chodzi mi o to żeby ludzie w końcu zaczeli zauważać że wiele osób pomaga im bezinteresownie, a oni nie potrafią tego poszanować. Zobaczmy to forum. Admini, moderatorzy, oni tworzą to forum z pasji, nie biorą za to pieniędzy tylko proszą o dobrowolne datki żeby forum mogło dalej istnieć. Ja osobiście jeszcze nic nie wpłaciłem, ale zamierzam jak tylko debet z karty spłacę. I chodzi mi wyłącznie o to żeby jakoś dziękować osobom które NAM pomagają, nawet przez głupie naciśnięcie dziękuje.

PS. co do mojego podpisu, niektórym trzeba przypomnieć że za pomoc powinno sie podziękować

8. jarek43_16

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    nakoz ty mnie chyba nie zrozumiałeś, dam przykład:

1: czy coś tam coś tam?

2: odpowiada

3: także coś wtrącił swoje trzy grosze

1: pisze dzięki

4: pisze także dziękuje

ja: napisałem, czy nie lepiej było kliknąć "dziękuje", czy coś w tym stylu, a nie zaśmiecać
    i później mnie za to zjechali

To nie było tak, że ja chciałem, aby to mi podziękowali tylko komuś innemu, a nie kilka postów dzięki, dziękuje, itp. co tylko zaśmiecają temat.

EDIT:
    W regulaminie pisze:
    czyli = spam = 3pkt karne

9. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nikomu nie trzeba przypominać, żeby Ci podziękował, bo równie dobrze Ty możesz oczekiwać podziękowania za coś za co nie warto nawet dziękować.

Ludzie doceniają wartość tego forum, będąc jego aktywnymi użytkownikami, to się liczy, nie jakieś bzdurne podziękowania/piwa/piątki.

10. jarek43_16

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    Ale to nawet o te podziękowania nie chodzi, tylko, że ludzie robią niepotrzebny spam tymi postami "dziękuje", przecież to jest zwykły spam, który nic ciekawego do tematu nie wnosi.

11. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Raportuj posty. Ja takie wywalam (bez warna) chyba że widzę że ktoś tak notorycznie robi to wtedy za spam ale najpierw pouczam na PM że dziękuje sie w inny sposób.

12. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok

Wiesz co to SPAM?
    Spam ? Wikipedia, wolna encyklopedia

Jesli cokolwiek zrozumiesz-.-

Przynajmniej dzieki temu ze napisze 'dziekuje' wiemy ze mamy problem rozwiazany i temat moze poleciec do kosza

Wczytywanie...

Poleć forum