Dzielenie się profilem Temat nr. 84924

SecondCoroner

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witajcie, wiem, że od progu mnie zlinczujecie za kolejny temat o tym ^^. Ale niestety rozwiązania mojego problemu w gąszczu tematów nie potrafię znaleźć. Otóż chcę się z kuzynem podzielić kontem swoim (i odwrotnie - on mi swoje). Teoretycznie robię wszystko ok, a działa mi to tylko kilka dni :/. Mamy każdy swoje konto i na tym koncie mamy gry(nie mamy żadnego wspólnego ani nic).

U siebie mam swoje konto ustawione jako domowa konsola.
Jadę do niego. Loguję się na swoje konto, ustawiam jako domowe. Pobieram gry jakie chce mieć pobrane. Wylogowuje się.
Wszystko działa jak należy.
Wracam do domu, uruchamiam konsolę (nie zmieniam absolutnie nic w ustawieniach). Wszystko działa normalnie jak wcześniej. Ale jak chcę zrobić analogicznie to samo u siebie (Jego konto u mnie na domowe, pobieram grę i wylogowuję), to się cały "system" rozsypuje i nie działa ani u mnie ani u niego ALBO to działa ale tylko powiedzmy dwa dni.

Ja nie wiem czy robię coś nie tak, czy on po prostu coś klika niepotrzebnie ^^

Pomożecie?
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Najprościej u siebie ustaw jego jako domowe, a u niego twoje konto jako domowe. I normalnie logujecie sie później kazdy na swoje konto na konsolach na ktorych gracie.
 

SecondCoroner

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
"Logujcie się" znaczy można ustawić instant? Czy ręcznie?
 

Ginterinho

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie ma to znaczenia
 

SecondCoroner

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Osiwne chyba zanim się to uda zrobić. Kolejna próba dokładnie wszystko zrobione i nie działa. On na swoim koncie (moje ustawione jako domowe i wylogowane), nie potrafi grać w moje gry bo nie ma uprawnień. Chyba se to darujemy. Nie wiem gdzie jeszcze może tkwić problem.
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
A ty masz jego na twojej konsoli jako domowe.
 

SecondCoroner

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No aktualnie nie miałem jego konta zalogowanego wcale. To ma jakiś związek? Muszę to zrobić równocześnie taką zamianę? Jeśli tak to może w tym tkwić problem?
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Tak zrob jak pisalem na początku inaczej nie pojdzie
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie chcesz przypadkiem dzielić się grami pochodzącymi z EAA? Ja jakoś mam moje konto ustawione jako domowe na konsoli siostry i ona normalnie cały czas ma moje gry i może w te gry grać. Ja natomiast normalnie gram u siebie na swoim profilu. Jej konto w ogóle nie jest ustawione jako domowa na mojej konsoli, bo mi niepotrzebne.
 

SecondCoroner

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie. Nie mówimy o grach z golda ani o grach z EAA. Mówimy o grach normalnie z kodu.
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Czyli cyfrowe tak.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ustawienia konta domowego mogą odbywać się 3x na rok.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom