1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dzielenie sie profilem

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez ...:::Anarkad:::..., Wrzesień 27, 2015.

1. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    takie pytania kontrolne bo sie pogubiłem lekko :)

* kupuję profil z grą na allegro, dostaję wszystkie passy do konta / maila, w skrócie jest w "całości" moje, mogę dzielić się z kolegą grą, która jest na tym profilu, nie ustawiając go jako profil domowy na żadnej z konsol ? czytałem że trzeba mieć profil z grą włączony w tle, lecz kupiłem konto z forzą, zalogowałem się na nim i pobrałem grę z mojego profilu, nie uruchamiałem tamtego profilu w tle przy następnym włączeniu konsoli a gra działała.

* można ustawić więcej niż jeden profil domowy na jednej konsoli ?

Ostatnia edycja: Wrzesień 27, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    możesz ustawić nawet 20 profili jako domowe na swojej konsoli, wtedy nie musisz sie logować na konto i możesz dać je komuś innemu ale on już bedzie się musiał logować bo konsola domowa może być ustawiona tylko u jednego użytkownika

4. Rmac32

Rmac32 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie też mam pytanie:

Zaczęliśmy się z kumplem dzielić grami, obaj mamy golda. Po przeczytaniu kilku postów już mniej więcej wiedziałem co zrobić aby wszystko działało jak należy. No i gry działają gdy gramy wspólnie online.
    Tylko, że każdy na forum pisze o tym, że profil domowy działa tylko na jednej konsoli. A z tego co widzę, to mój profil oraz profil kumpla mam ustawiony u siebie jako domowy i on też ma tak ustawione. No i wszystko działa.
    Ja loguję się ręcznie na swoje konto po uruchomieniu konsoli.Kumpel tak samo i wszystko śmiga. Więc o co chodzi z tym profilem domowym w takim razie???

Liczygnat lubi to.
  5. ...:::Anarkad:::...

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    i mogę się dzielić profilem max z jedną osobą na raz tak ? trzecią osobę będzie wywalać z gry ?

6. Ymmi21

Ymmi21 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rawicz
    Tak konto dzielisz max z jedną osobą (ty + kumpel). Ta osoba loguje się na twoje konto, ustawia twoje konto u siebie jako XBOX HOME i wylogowuje się z niego. Ty normalnie po tym używasz tego konta jak co dzień. Bez ustawiania u siebie już na tym koncie xbox home.

Konta kupione w sieci już z grami robisz tak samo z tym, że u siebie musisz je mieć ciągle zalogowane (u kumpla nie muszą się logować jeśli on ustawi na nich XBOX HOME). Może dojść do takiego procederu, że ty w tle będziesz miał XY kont odpalonych by grać w różne gry na jednym koncie. Tak w skrócie :) mam nadzieje, że pomogłem wyjaśnić.

Szkoda, że nie można ustawić np 2 konsol jako xbox home ale tak aby poprzednia się nie skasowała. Zmian konsol możemy zrobić w ciągu roku 3 razy. Czyli z kumpla X przenosimy wszystko do kumpla Y z tym, że kumpel X traci grywalne twoje gry.

Niestety z moich doświadczeń przeprowadzonych z dnia wczorajszego nie ma opcji by 3 osoby korzystały z tego samego konta.

Plan był taki:
    By dokoptować 3 osobę do gry w fifę (3 różne konsole) Jedna ustawiona na Xbox home, 2 moją używana domyślnie z tego konta a 3 miała się logować z mojego konta, odpalić grę i później przelogować się na swoje (tak się dało zrobić w X360) i dalej grać już na swoim. No niestety, po zalogowaniu na mojej konsoli na moim koncie, 3 konsole automatycznie wyrzucało z gry bo mój profil się wylogował.

Chyba nie ma opcji by 3 osoby korzystały z jednego konta ?!

Ostatnia edycja: Wrzesień 28, 2015
  7. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    skoro sie logujecie na te konta to nie macie ustawionej konsoli domowej, wtedy gra działa bez logowania się na profil

nie ma i nie było możliwości grania we 3, jedynie dogadywać się jak druga osoba skończy grać to się wylogowywuje i loguje się ta trzecia, jednocześnie profil może być jako domowy na jednej konsoli a na drugiej loguje się w tle, tak było i innej opcji NIE MA

8. ...:::Anarkad:::...

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ustawienie profilu jako domowy jest to coś w rodzaju przeniesieniu licencji? Ze gry będą działać nawet po usunięciu danego profilu?

9. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Teoretycznie tak ale gdy skasujesz ten profil albo przestaniesz on być domowym to reszta profili z miejsca zostaje pozbawiona możliwości odpalenia twoich gier z gold oraz grania po sieci.

>>>>>>>>>>
    Tak na marginesie się zapytam, na chłopski rozum w trybie offline mogą grać więcej niż dwie osoby ? Loguje się pobieram grę przechodzę w offline i gram, to samo robi osoba druga a w tym czasie mogą grac kolejne dwie osoby online czyli teoretycznie grają na jednym profilu 4, dobrze rozumiem ?

Ostatnia edycja: Wrzesień 29, 2015
  10. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    źle rozumiesz, prawdopodobnie gra nie uruchomi się offline wogóle bo XO sprawdza licencje cyfrową przez neta podczas uruchamiania, tylko płytowe będą działać bez internetu, przynajmniej ja nie dałem rady uruchomić gry cyfrowej bez internetu

Wczytywanie...

Poleć forum