1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dzień dobry.

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez dragon883, Grudzień 28, 2012.

1. dragon883

dragon883 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Świdnik
    Kultura nakazuje, że jak się wchodzi do czyjegoś domu, to trzeba powiedzieć dzień dobry - co niniejszym czynię. :)

Na Wasze forum trafiłem przez to, że jestem ojcem dwóch małych trolli, które jeszcze są za młode, aby próbować sobie poradzić z kopiowaniem płyt a ja jeszcze nie jestem taki stary, aby nie spróbować ogarnąć tematu... Kopiowanie płyt w moim przypadku ma WYŁĄCZNIE cel utworzenia kopii zapasowej (do użytku domowego) na przypadek uszkodzenia oryginalnego nośnika! Mam już dosyć kupowania kolejnych takich samych płyt...

To chyba tyle tytułem powitania...

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Raczej Dobry Wieczór :witless:

4. dragon883

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Świdnik
    Witam

Niech będzie, że dobry...
    Nawet w przywitaniu można popełnić faux pas...

:smug:

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Dzień dobry.

Cześć ;-)
    Aby skopiowac oryginalna płyte potrzebujesz napędu z xboxa liteon lub benq z specjalnym fw 0800 i do tego lt w napedzie od xboxa aby odtworzyć tą kopie, no i cos żeby nagrac najlepiej liteon ihas 124B z lt max

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  6. dragon883

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Świdnik
    Witaj.
    Bardzo Ci dziękuję za tak szybką i rzeczową odpowiedź... (PRZYDATNE) :very_drunk:
    Pierwszą część Twojego zdania "rozszyfrowałem", bo fw to nic innego jak firmware :congratulatory: a Liteon lub Benq to marki napędów :congratulatory:, ale ba tym moj wiedza się skończyła...:numbness:
    Ze względu na to, że pracuję głównie w branży motoryzacyjnej, skrót "lt" kojarzy mi się z Volkswagenem LT w dowolnej wersji 28, 30, 35 itp...
    Niestety, zdanie w którym piszesz o cyt.:"liteon ihas 124B z lt max" jest dla mnie mało czytelne - i nie chodzi o czcionkę...:biggrin:
    Jeśli możesz to poproszę o tłumaczenie z Waszego/Twojego na mój...

Tak naprawdę to prócz chęc zrozumienia tematu, wyrażam wolę kupienia gotowego zestawu, dzięki któremu będę mógł skopiować płytę... Jestem skłonny zlecić to komuś, tak aby nabył drogą kupna wszystkie niezbędne "gadżety", wgrał do nich takie "firmwary" jakie są potrzebne, do tego niech dołoży samochód "LT" stuningowany "ihasem" o pojemności 124B...:tennis:
    Zapłacę również rynkową cenę za wykonaną pracę potrzebną do przygotowania takiego zestawu (za usługę), ale będę chciał mieć gwarancję, że to będzie działać... Nie lubię jak ktoś do mnie dokłada, ale nie lubię też być nabijany w butelekę.:witless:
    Ze względu na to, że Administracja forum zakazuje zakładania tematów "świeżakom", posłużę się tym postem w tym temacie.
    Jeżeli będzie ktoś zainteresowany podjęciem tematu, proszę o wiadomość na adres marcin@autoedmar.pl bądź poprzez wiadomości forumowe.

Jeszcze raz dziękuję Ci ROBI772

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli mówimy o xboxach skrót LT powinien Ci się kojarzyć z przeróbką napędu, a nie z samochodami dostawczymi :p LT - nazwa przeróbki i wersja obecnie najnowsza to 3.0 czyli LT 3.0, LT w napędzie pozwala odpalać kopie zapasowe.
    Liteon Ihas 124B, jest to nagrywarka do komputerów na SATA. LT MAX to FW do niej, które pozwala nagrywać nowe gierki ważące nieco więcej niż płyta w 100%, na "zwykłej nagrywarce" (czyli każdej innej która nie ma LT MAX, nagrasz gry XGD3 (czyli te które ważą więcej niż płyta) w 97%, przez to mogą być problemy z wyrzucaniem z gry do dasha w czasie grania, nie będziesz mógł zainstalować na dysk (chociaż jest niby trick z mp3, ale sam tego nie próbowałem) itp. Więc myśle że lepiej jest zainwestować w Ihasa i nie mieć problemów .

Napisałem już najprościej chyba jak idzie, tłumacząc to na "Twój język" :)

Słuchaj a gracie na live, zależy Ci na połączeniu XBL ?
    Jeśli tak - to pozostaje to co napisałem wyżej.
    Jeśli nie - pozostaje jeszcze przeróbka RGH, jest to przeróbka chipowa. Dzięki niej możesz odpalać gry z dysku bez używania płyt, niestety mając ją nie możesz się połączyć do XBL, chyba że zrobisz Dual Nand.
    Wtedy jeśli kupowałbyś płyty, możesz zgrać je na dysk, przerobić programem nxe2god i będą działać prosto z dysku, bez płyt.

1 osoba to lubi.
  8. Maniak driftu

Maniak driftu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Skarżysko
  9. dragon883

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Świdnik
    Witaj ROBI 772.
    Dobre forum to dobrzy ludzie... cieszę się, że Cię "spotkałem". Koniec z wazeliną :redface-new: i przechodzimy do tematu głównego.:unconscious:

Całe życie mówiłem, że całe życie się uczymy... Dziś wiem, że LT to nie model auta a oznaczenie 3.0 nie oznacza pojemności silnika...

"Rozmawiałem" o tym co napisałeś z wujkiem google... Dziś nie wiem, czy dalej chcę to wszystko pojąć, czy wystarczy mi tylko umiejętność zrobienia kopii płyty.
    Znalazłem na alledrogo coś takiego: Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i chciał bym Cię/Was prosić o ocenę powyższego... Czy jest to coś takiego co mam kupić? - i będzie chciało kopiować? Czy będę musiał zrobić coś jeszcze?
    A może Ty/Wy mi podacie linkę do aukcji z takim "ihasem" ??

Bardzo Ci dziękuję.

Używam funkcji live...

Nie chcę przerabiac Xboxa... nie chcę, aby było w nich grzebane... Napisałem o nich w liczbie mnogiej, bo są w domu dwa Xboxy... W końcu mam dwóch synów... :encouragement:

10. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli dobrze zrozumiałem, chcesz zrobić kopie z oryginalnej płyty i nagrać w razie gdyby porysował się oryginał ?
    Jak tak, to musisz i tak przerobić xboxa na LT aby odtwarzać jakoś te kopie :)

Tak, jest to dobry Ihas, ma już nawet wgrane LT MAX.

11. dragon883

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Świdnik
    Dokładnie TAK! Mam dosyć kupowania podwójnie gier... :frown-new:

Czy możesz mi polecić kogoś PEWNEGO, SPRAWDZONEGO, ZAUFANEGO i ZNAJĄCEGO SIĘ na robieniu takiej przeróbki? :dejection:

Dziękuję za Twoją opinię. :joyous:

"Ihas" został nabyty drogą kupna!:victorious:

Wszystko wskazuje na to, że będę Cię"dręczył" dalej... :smilet-digitalpoint

12. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Dzień dobry.

Spoczko, od tego jestem żeby pomagać. :)
    Co do pytania, odpowiedz na PW.

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...