1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dzień Dobry

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez frelson, Grudzień 29, 2012.

1. frelson

frelson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wiązowna
    Witam wszystkich wielbicieli Xboxa 360. Jestem nowym posiadaczem konsoli wraz z kinectem. Na forum zarejestrowałam się ponieważ szukam odpowiedzi na parę pytań dotyczących przeróbki. Jestem totalnym Świeżakiem jeśli chodzi o xboxa jak i wszelkie hasła typu jtag, flash, itp. Szukam jedynie odpowiedzi na 1 pytanie. Czy jeżeli mam oryginalną płytę jakieś gry i instalując ja na twardy dysk to czy da się uniknąć tego aby nie wsadzać płyty kiedy chce się zagrać? Czy jak istnieje taka przeróbka to czy jest ona bezpieczna na korzystanie z internetu czy od razu dostaje bana? A i jeszcze jedno pytanie, dlaczego jak jest np temat "faq" i tam są podane linki to jak chce do nich przejść to za każdym razem wywala mnie na stronę główną. Bardzo proszę o pokierowanie.

Serdecznie pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    1. Niestety nie posiadając przeróbki RGH ( przeróbka chipem ), musisz wkładać płytę za każdym razem.
    2. Na chwile obecną nie jest ona bezpieczna pod korzystanie z internetu w konsoli. Gdybyś połączył się z Xbox Live, ban z miejsca.
    Jednak w tej kwestii jest już postęp, wychodzi co raz więcej programów / emulatorów, które pozwalają grać przez sieć.
    3. Dział FAQ po prostu nie jest odświeżony, po małym zmianach na stronie.
    Podejrzewam, że Administracja kiedyś to poprawi. Na chwilę obecną, większość odpowiedzi znajdziesz na forum.

W razie czego służę pomocą! ; )
    Pozdrawiam!

4. frelson

frelson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wiązowna
    Dziękuję za odpowiedź.
    1. Jakie konsekwencje nosi za sobą taka przeróbka. Czy ingerencja za pomocą chipa anuluję gwarancję na konsole?
    2. Czy warto się brać za to samemu?
    3. Jak z samym internetem czy jest on tak naprawdę wykorzystywany podczas grania?
    4. Jak mam np. jakąś grę na shift 2 i są dlc do tej gry,czy jest sposób aby offline go jakoś pobrać czy jedynym sposobem jest kupno za pomocą Microsoft Points?

Wczytywanie...