1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dzień dobry.

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez SuperSlimek, Październik 27, 2013.

1. SuperSlimek

SuperSlimek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć! Posiadaczem Xboxa jestem od 2 maja 2013 r. Zakupiłem wtedy Xboxa 360 Slima 4GB + Kinect + 2 gry. Dokupiłem jeszcze dysk 320 GB (4GB + 320GB oddzielnie wychodzi taniej).
    Aktualnie posiadam gry: Kinect Adventures, Your Shape: Fitness Evolved 2012, Kinect Sports Ultimate, NBA 2K14 oraz już niedługo GTA V.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    Siema

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

4. kokosz77