1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dzień dobry

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Shkuli, Luty 10, 2015.

1. Shkuli

Shkuli Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdynia
    Dzień dobry
    Mam na imię Paweł, mieszkam w Gdyni i dopiero zaczynam moją przygodę z konsolami. Czasem pogrywałem u kumpli, ale swoją pierwszą zakupiłem dopiero teraz a latek już trochę mam ;) Mam nadzieję, że mnie nie zmiażdżycie z powodu kompletnego braku wiedzy o Xie, ale moja styczność z konsolami była bardzo okazjonalna i najczęściej był to obóz konkurencji. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. cubonzu

cubonzu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Racibórz
    Czołem,

Pozazdrościć miasteczka w którym mieszkasz , pięknie miasto.

Pozdrawiam !

4. Shkuli

Shkuli Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdynia
    Dzięki, też uwielbiam to miasto. Zapomniałem dodać, że konsola jaką posiadam to X One i jestem w niej zakochany

5. ekonimistanastowe

ekonimistanastowe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Elo elo trzy przez zero! Super miasto. Kojarzy mi się z wakacjami za małolata. Ja się też witam przy okazji. Mam na imię Michał i jak na razie gram tylko w gry na komputerze. Przymierzam się do zakupu pierwszej konsoli. Pozdrawiam ze słonecznego Wrocławia

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat turystyki i podróży? Wejdź na tego bloga http://naszurlop.blox.pl/html i znajdź dużo cennych porad!

Ostatnia edycja: Maj 30, 2015
  6. Kamil89jbl

Kamil89jbl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. sylweniu

sylweniu Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wrocław jest zawsze dobry i propsuję to : )! sam z niego jestem i tutaj wszyscy ludzie są uśmiechnięci do Pana wyżej weź możesz dać jakiś nowy avatar w stylu tam takie tam na koniu tyłem ; ) bo włosy już Ci wszyscy powtarzali, że masz po prostu bardzo takie dobre i ciekawe właśnie : ) musisz się pokazać teraz od tyłu.

Wczytywanie...