Dzień dobry

Vogarmak

Świeżak
Świeżak
Witojcie, nazywam się Vogarmak, i niedawno zarejestrowałem się na forum ponieważ nie tyle co zącząłem przygode z Xboxami ale tyle że zacząłem głównie na nich grać.

8/06/2009 [14 urodziny] prezent od rodziców X360 120GB (biały)
7/06/2016 [kolekcja] zakup oryginalnego / pierwszego xboxa
30/07/2016 [next-gen] w końcu zakup xboxa one 500GB bez kinecta + Obcy: izolacja

Mam triala na 2 tyg XBOX live i głównie ciupam w Neverwinter <3 jako że pc mam słaby bo głównie do internetu i robienia filmów. To nie przeszkadza mi to wcale :)

Dlaczego to piszę?: Ponieważ chcę się przywitać i opowiedzieć coś o sobie, jako młody gnojek grałem głównie na Ps1/ps2 to były czasy najlepszego, niezapomnianego grania. MediEvil, Jersey Devil, Tomb Raidery, MGS, Residenty i inne tego typu gierki, potem przyszły czasy, sławne czasy ps2, rekordowe sprzedane SAN ADREAS, Maximo, Kolejne MGS, Fatal frame w którego nigdy nie grałem :D
Potem zacząłem swoją przygode z XBOXEM360 pierwsza gra w jaką ciupałem to gta 4, i tak sobie grałem na konsoli aż do przedwczoraj kiedy kupiłem XO , ciupam w alien isolation i jest naprawdę mega!

Mój XBL: https://account.xbox.com/en-GB/Profile?xr=mebarnav

Jako że wznawiam swój kanał na Youtube to pomyślałem że jeśli będzie mi wolno to pozamieszczam pare filmików jak gram, ogarniam itp.

Ps. Wiem że jutro premierka Xbox one S, ale ta konsola kompletnie mi się nie podoba, pomijając już że jest biała co kompletnie mi nie pasuje to mam wydawać wincyj kasy bo jest 40% mniejsza? nie ma zasilacza? nieeee to nie dla mnie, do premiery scorpio zdążę uzbierać konkretną sumkę.

Tymczasem chciałbym was zaprosić do zobaczenia mojego materiału z Neverwinter, dopiero zaczynam od nowa i na nowo uczym się programów. Jeśli ktoś chętny na wspólne granie to najbliżej za 4 dni jak będe miał wolne od pracy :) pw śmiało.

Jeżeli już ktoś ma zamiar skrytykować, to prosiłbym o naprawdę subiektywną krytykę. Dziękuję.
 

Do góry Bottom