1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziennie w Destiny gra ponad 3 miliony graczy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 12, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Media zdążyły nazwać Destiny niewypałem Bungie, Activision na giełdzie po premierze gry traci na akcjach, ale gracze sobie z tego nic nie robią. Mimo umiarkowanej krytyki pewnych elementów gry, spędzają w niej niesamowicie dużo czasu.

Bungie pochwaliło się statystykami z pierwszego miesiąca obecności gry na rynku. A te są interesujące.

• Codziennie, od dnia premiery w Destiny gra 3,2 mln graczy na wszystkich platformach.
    • Średni czas gry to około 3 godziny dziennie, nawet w środku tygodnia.
    • Średnio gracze grają w Destny 1,8 raza dziennie.
    • Średnia gier na gracza przez ten czas to 20,9
    • W ciągu ponad 3 tygodni, liczba graczy online przebiła wynik Halo 3 i Halo: Reach łącznie.

Jak widać, krytykowany jest loot, krytykowana jest zawartość DLC obecna na płycie co sugeruje jej wycięcie z bazowej gry, ale i tak nie przeszkadza to w tak długich sesjach. Skoro gra jest tak miodna, to cała reszta jest chyba nieważna.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Chyba nie wiedzą co to niewypał. Sam spędzam w niej masę czasu. Świetny tytuł.

4. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak dla mnie, jedyny problem tej gry to serwery. Gdy mam cały dzień by pograć to przynajmniej z 20 razy wywali mnie pod koniec meczu i to najczęściej takiego w którym wymiatam.

edit:
    no i znowu, dzisiaj niedziela i 80% rozegranych meczy kończy się rozłączeniem na 2 minuty przed końcem meczu... można szału dostać bo biorąc pod uwagę jak wolno się zbiera marksy, to każde rozłączenie to strata czasu. żby było zabawniej to gra jest utrzymywana między graczami a nie na serwerach. Nie rozumiem co ludzie z Bungie mają we łbach że od premiery tego nie naprawili, a z każdą aktualizacją jest nawet gorzej.

5. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    To dziwne, bo mnie nic nie rozłączało. Zagrałem chyba z 8 skirmishów.

6. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A w control grasz? Z gry PvE prawie nigdy mnie nie wywala, nawet nie pamiętam kiedy ostatnio. z PVP na Control wywala mnie ciągle, co prawda nie codziennie, czasami raz na wieczór a czasami z każdego meczu. Wchodzę na forum bungie i widzę tematy, że ludzie mają problemy ale zgadnijcie co. Wątki są kasowane a bungie informuje "że intensywnie pracują nad problemem"...

7. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Gram tylko PVP. Widać temat control jest nie do końca dopracowany. Ważne, że się tym zajmują.

Wczytywanie...

Poleć forum