1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dzisiejsza aktualizacja i błąd 42FE-0000-0080-0300-D000-0185

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Ti9er PL, Kwiecień 30, 2015.

1. Ti9er PL

Ti9er PL Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam serdecznie

W dniu dzisiejszym zmagam się z error code x360: 42FE-0000-0080-0300-D000-0185 przy pobieraniu dzisiejszej aktualizacji do 60% dochodzi pasek postępu i nagle wyskakuje ten kod błędu, że Aktualizacja nie powiodła się. Czy ktoś z Was ma może to samo lub wie jak konsole przywrócić, do życia Onlinowego :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zrób aktualke z pendrive mu

http://blog.dranzd.com/xbox-live-update-error-3f4a-0000-0080-0300-d000-0185-fix/

xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-D000-0185

Podczas aktualizacji oprogramowania nie znaleziono urządzenia magazynującego (jak karta pamięci lub dysk twardy). Wykonaj następujące kroki:

1. Wyłącz konsolę.
    2. Usuń wszystkie urządzenia pamięci masowej, takie jak napędy flash USB, zewnętrzne dyski twarde lub wewnętrzny dysk twardy, z konsoli Xbox 360 E lub Xbox 360 S. Dowiedz się, jak odłączyć dysk twardy.
    3. Dodaj podstawowe urządzenie pamięci masowej, na przykład dysk twardy.
    4. Włącz konsolę.
    5. Spróbuj ponownie zaktualizować oprogramowanie konsoli.

Ti9er PL lubi to.
  4. Ti9er PL

Ti9er PL Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zrobiłem inaczej w pamięci masowej Dysku Twardego i Jednostki pamięci wyczyściłem pamięć podręczną tu i tu oraz odłączyłem 250GB HDD. Włączyłem konsolę i poszła aktualizacja bez problemu.

Wczytywanie...

Poleć forum