1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dziw*****wo achievement'owe

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez somber22, Styczeń 14, 2010.

1. somber22

somber22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    gdańsk
    To może nie pytanie na forum tylko taki mały (mini felietonik) o desperacji( bo nie wiem jak to inaczej nazwać) graczy.

wczoraj z wieczora :) standardowo przeglądając allegro natknąłem się na pewną aukcję kolo (nicku nie podam) sprzedaje uwaga achievmenty do gier.

tzn wystawionych jest sobie parę aukcji z tytułami gierek i opis ze koleś robi każde z osiągnięć w czasie do 24 godzin i tak jeden achievment kosztuje 3 PLN a calak z Giery złotych 24.

i teraz powstaje pytanie jak nisko trzeba się z toczyc żeby kupować osiągnięcia (swoja drogą szacun dla kola za pomysł na interes to ok) ale jaka dziwka trzeba być żeby zdobyć dodatkowego tysia, może mój game score nie jest powalający ale to zawsze mój własny gs i to się liczy chyba a nie czy wydałem24 ziko za bonusowego tysiaka.

i tu pies pogrzebany czy to tylko mój punkt widzenia na tą sprawę czy może nie jestem sam.

pozdro 4 all

Szczerze to nazwa tematu jest wulgarna!!!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Biznes to biznes (zdaje mi się czy czuję tu nutkę zazdrości) kolesia nie interesuje jak zarabia tylko czy zarabia a jak już ktoś chce wydać te 3 czy 24 zł to jego problem raczej nikomu nic do tego jak ktoś gospodaruje swoimi pieniędzmi.

4. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    gość wymyślił interes , podejrzewam że znajdzie chętnych . takich którzy chcą przyszpanować nigdy nie braknie

5. El Krychu

El Krychu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Uważam, że koleś pomysł miał całkiem niezły ;) Ale gracze, którzy będą kupować tego typu oferty to lamusy, którzy nie potrafią mieć swojego niezłego GS (ale tak jak napisał autor ma się satysfakcję z tego, że jest to nasz Game Score). A poza tym tak jak mówi [pisze] !japon25, kupować będą również szpanerzy..

6. Michciollek

Michciollek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Dla mnie to trochę dziwne bo tak czy siak grając w grę i przechodząc ją zdobywasz te 85 90 % osiągnięć a i tak te punkty są tylko dla szpanu i nic nie dają

7. somber22

somber22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    gdańsk
    tak jak napisałem w poście raczej podziwiam kolesia za pomysł bo naprawdę mało kto wpadłby na coś takiego a sądząc po ilości sprzedaży to naprawdę opłacalny interes, ale to na pewno nie zazdrość z mojej strony. chodzi mi bardziej gdzie sie podziały zasady pewnego rodzaju fair play i uczciwość bo ja na swoje marne 14 tysi ciężko pracowałem przez jakieś pól roku a nie zapłaciłem ok. 300 ziko za coś co właściwie nie ma materialnej wartości.
    uważam ze game score jest przede wszystkim dla mnie żebym patrząc na te parę cyferek pamiętał ile czasu wytrwałości i po trochu siebie poświęciłem na jego powiększanie.

;) no chyba trochę pojechałem

8. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    No niestety nie wszyscy podchodzą tak do tego. Większość traktuje to jako swoisty rodzaj miernika bycia cool. Dla mnie też oczywiście idiotyzmem jest wydawanie pieniędzy na tego typu rzeczy no ale nic nie poradzimy na to co robią inni. Swoją drogą zdobycie samemu 100% osiągnięć daje lepszą frajde niż takie sztuczne wspomaganie się.

9. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    ciekawe czy za 24 zeta kolo by szarpną calaka w forzie 3 :D

10. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Szczerze ? To wolę za te 24 zł 0,5 litra obalić niż go sprawdzać :p

11. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    Chętnie bym się skusił, zawsze ładnie to wygląda. No, ale wiecie tak po przemyśleniu zawsze żal tej kasy. Dobry sposób na zarobienie .. :)

12. deader

deader Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To musi być oferta dla prawdziwych łosi ponieważ o ile się orientuję to GS można zcrackować tj. podbić go sobie o wszystkie acziki jakie się sobie zażyczy... bez płacenia typowi kasy :p

13. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Ja ma centralnie gdzieś całe te gamescore czy achiavementy . Nie interesuje mnie męczenie gry po to żeby zdobyć parę punktów które w sumie do niczego nie są potrzebne . Więc czy w danej grze zdobędę 1000pkt czy 0pkt jest mi to obojętne . Swoją drogą chciałbym zobaczyć jak gość robi calaka w takie gry jak Tales of Vesperia , Star Ocean ToTeT czy Lost Odyssey ! Na pewno nie gra w te gry tylko , tak jak ktos napisał crackuje achiavementy . Gdzies nawet widziałem parę filmików na youtube z tym trikiem . Ale uznałem to za fake , a tymczasem może to być dla cwaniaków prosty i szybki sposób na wyrwanie paru złotych od niedowartościowanych małą ilością punktów i achiavmentów graczy . Jeśli znajdzie jeleni którzy mu za to zapłacą to tylko mu pogratulować pomysłu !!

14. somber22

somber22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    gdańsk
    mój kumpel zna typa który ma kuzyna który zna typa który wycisnął 1000 z dead or alive extrim voleyball 2 :) :) :)

15. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    wszelkie cracki i triki na podbicie stanu GS mogą skończyć się banem konta więc chyba nie warto...

16. kielich

kielich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wroc
    No raczej dobry pomysł na grosz dla gnojka. A w ogolę to po co ten temat? Wiadomo ze to kupują tylko downy i dzieci Neostrady. Do zamknięcia.

17. maklerx

maklerx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobrze powiedziane, popieram:)

18. ni3dzwi3dz

ni3dzwi3dz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gizycko
    A takie pytanko mam, da sie moze usunac GS? :D albo cala zakladke z gra? ;> moja dziewczyna ma na mojej konsoli konto i 'zle wyglada' jak ma okolo 5% zdobyte... ^^

19. ni3dzwi3dz

ni3dzwi3dz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gizycko
    yahoone, zainteresowalo mnie to i tak! Wystawione tez sa do kupienia osiagniecia do forzy 3 :D ktos widac lubi grac, bo osiagnac 50lvl kierowxy czy zrobic wszystkie trasy na zloto to jest troche zabawy... :D

20. kris_kjk

kris_kjk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak napisali poprzednicy ... kupowanie "G" jest bzdurą i jest dla "dzieci neostrady", te punkty to wg. mnie głupota ... ot wydawanie pieniędzy na coś wirtualnego ... podobnie jak kupowanie ubranek dla awatarów.
    Ale skoro ktoś sprzedaje i ktoś jest gotów zapłacić to czemu nie ... :) :) :)

21. bartle

bartle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Elbląg
    hehe ale temat dobrany idealnie:D
    Dzi'e'wki
    Cwaniak od cracku moze miec kazda... a nawet bedzie bral za nie kase:p
    inny mniej cwany bedzie im za to placil... i bedzie sie chwalil jaka to sucz ogarnal;)
    kolejni to tacy, ktorzy znalezli ta jedyna, o ktora sie starali i w koncu sami w pocie czola zdobyli i moga sie tym pochwalic (no chyba ze ich z czasem pusci dla kogos kto ma wiecej GS na koncie;) )

zle mowie? :p

Poleć forum