1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dziwna przyczyna rod 0013

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pawlenko, Wrzesień 12, 2011.

1. pawlenko

pawlenko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dostałem konsolkę dość starą i chce się z nią pobawić najpierw był problem bo wyskakiwał błąd E81 czyli wina zazwyczaj dysku i w tym przypadku tak było. Odpiąłem dysk i konsola ruszyła, dash który w niej jeszcze siedział to ten pierwszy z 360-tek, włożyłem grę aby zrobić upa dasha i w trakcie instalacji wyskoczył rod 0013. Konsola za nic nie chciała ruszyć bo budziła się z 0013 ale po jakimś czasie odpaliła się z nowym dashem i prośbą o wznowienie instalacji. Lecz po wznowieniu wyskoczyło z powrotem 0013 i tak już cały czas. Tylko pytanie teraz czy to wina uwalonej kości czy jednak reflow albo reball pomoże. Z tego co zauważyłem jak odłożę konsolę na jakiś czas to rod pokazuje się po 5-10 sekundach lecz gdy odpalę ją ponownie po rodzie od razu po 1s zmienia się rod na 0013. Sprawdzałem nagrzanie kości tych widocznych(2 z przodu, 4 tył) tych dwóch pod radiatorem od GPU nie sprawdzałem, ale tamta reszta była chłodna. Jakieś pomysły ?

Edit: Dodam że wiatrak przybiera ostro na obrotach. Pogrzebię te kości pod radiatorem od GPU podobno 99% to właśnie te dwie kości.

EDIT: Proszę admina o przeniesienie tematu do działu "sprzęt" jeśli można

Wczytywanie...

Poleć forum