1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwna przypadłość napędu cz.2

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez czeski24, Styczeń 29, 2010.

1. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam.ost pisałem że miałem problem z niektórymi grami podczas uruchamiania gry..mialem czarny obraz.Teraz zauważyłem dziwną przypadłość z lego batman.jak wkładam gre i mam napis odczytywanie i po pojawieniu się loga gry naciskam odrazu przycisk A (slychać ze płyta jeszcze sie kreci) to gra się nie wczytuje..ale jak poczekam po włożeniu gry do momentu jak płyta skończy sie kręcić i nacisne A to gra zaskakuje...

miesięczny Elite Jasper,nieprzerobiony,gra zainstalowana na dysku

Napęd walnięty?

2. Lotnik421 Xbox One

3. joker1501

joker1501 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moim zdaniem to coś jest z napędem, gdyż mam tę samą wersję konsoli i tę samą grę, ale nic mi się takiego nie dzieje. Najlepiej zadzwoń do M$ i im wytłumacz co się dzieje, masz w końcu gwarancję i jak coś to naprawią ci konsole.

4. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    odinstalowałem gre i odpaliłem gre bezpośrednio z płyty tym sposobem co po zgraniu na dysk i gra odpala się elegancko....

sam już nie wiem

5. maniekmaniu

maniekmaniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja mam taki dziwny przypadek z napędem Liteon V2. Konsola ma ix.1.61. Konsola tykała elegancko wszystko chodziło. Wczoraj chciałem zmienić na 1.61. ns otworzyłem konsolę i wyjąłem napęd no i to wszystko. Coś mi się stało z system w kompie więc nawet nie podłączyłem napędu Xa. Złożyłem konsolę włączam a tu żadna płyta nie chce odpalić niby coś tam mieli ale nic. Oryginalne płyty odczyta ale włączeniu wyskakuje wyczyść szmatką. Nie wiem co jest tylko wyjąłem napęd i nagle się popsuło. Wpinałem kable od nowa, a nawet inne i ciągle to samo. Może flash padł i trzeba od nowa wczytać.

Wczytywanie...

Poleć forum