Dziwna rzecz Borixon dissuje Tedego.

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Patrzac dzisiaj na YT niespodziewanie natrafiłem na nowy kawalek Borixona i zobaczylem miniaturke przerobionego Tedego, wchodzac tam zabaczylem i uslyszalem diss na Tedego Borixona...az mi sie przykro zrobilo, kawalki Tedego z Borixonem, freestyle, koncerty nie mowiac juz o kawalku "Wspolna Scena" juz nie pamietam ale chyba z 98 roku czy "Ja mam to co ty", a teraz... - czytalem kiedys wywiad z 2006 roku z BRX'em i mowil ze Tede nie odbieral telefonow, a byli umowieni bla bla bla, ciekawi mnie co pozniej zaszlo miedzy nimi...

http://www.youtube.com/watch?v=H1sZCtSiQB8

Borixon ostro pojechal wiec moze byc spory konflikt.
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
może pedzik coś zrobił? pomyślałeś o tym? w sumie niech mu cisną :p bo to tylko robota bo potem na pifko :p
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
posluchaj tego dissu, starego kumpla nazywac kondomem...ćwokiem...walka na pięści...? Borixon przesadzil, chce zrobic halas o sobie?
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
Dla mnie to jest jedna wielka żenada (jak to powiedział TeDe). Starego dobrego kumpla tak zwyzywać? Przecież razem nagrywali kilkanaście kawałków. Dobrze ze sobą żyli. Tutaj kilka przykładów WSPÓLNY DISS NA ELDOKĘ, czy Bausuj ze mną, Mróz i wiele wiele innych... No dla mnie to jest masakra. Tak się nie robi. Brx od dawna na polskim rynku muzycznym nie istniał, a jego ostatnie płyty, to shit, może dlatego ta walka? Mam nadzieję, że TeDe nie odpowie. Może on chociaż okaże się mądrzejszy.
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Zacieram rece dzieciak byla dosyc dobra, ale taka plyta jak Mam 5 gram czy HaKa to byly kozaki. Na dzien dzisiejszy teledysk promujący Semtex obejrzalo na YT 64021 ludzi, a glupie promo Peji plyty "Na serio" 140258 ;) - chodzi mi tylko o porownanie i czas ile te obydwa filmiki sa na YT :D.
 

Grantone PL

Użytkownik
Użytkownik
Znając życie Borixon chce zabłysnąć na jakiś czas kosztem Tedego, zamiast nagrać dobrą płytę... no ale co tonący brzytwy się chwyta :D i taka moja konkluzja :p
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Beef'y sa bardzo popularne, ludzie bardzo lubia konflikty, tak samo rapowe Diss za dissem a ludzie sie ciesza :p. Ale patrzac na to co robi BRX to to wszystko jest anty-promocja, jak nagral te diss to mogl go chociaz wypromowac dobrze odrazu, a nie udawac hardcore'owca ktory sie nie sprzedaje.
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Wow ale dupixon fajny , kurde co za koleś głośno teraz o Teduniu głośno o Pejuniu a on chce że by oni było głośno i chce się wypromować . co za koleś niech się schowa lepiej , bo pewnie scena Rapu go wyśmieje :d
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
"Dostajesz zakaz rapowania... na miesiąc" - Dobre :p niech się Dissują bo disy są śmieszne, coś się przynajmniej dzieje. Teraz pewnie Pezet zdissuje Onara, Sokół Jędkera a Łona Webbera :)))
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Całe Prosto zdissuje Firme .
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
"Dostajesz zakaz rapowania... na miesiąc" - Dobre :p niech się Dissują bo disy są śmieszne, coś się przynajmniej dzieje. Teraz pewnie Pezet zdissuje Onara, Sokół Jędkera a Łona Webbera ))
A Doniu Libera hahahah

Ogladalnosc "filmiku" rosnie rosnie, juz jest prawie 5 tysiecy :D. - Chcesz zablysnac w polskim hip-hopie a jestes juz znany? Zdissuj!
 
R

rowerser

Guest
Dobra Panowie, dyskutujcie sobie ale jeszcze jeden post bez pl znaków i warn. Pozdrawiam.
 

MTTy2k

Użytkownik
Użytkownik
Całe Prosto zdissuje Firme .
Firma sie sama dissuje z każdą nową płytą.
Wiadomo, że w beefie jestem za Peją, diss trochę słaby jak na możliwości Borixona, śmiem twierdzić że TDF go zje jeśli odpowie.
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
Tu np. prawie cały Gibon skład freestyluje w radiu, czyli Tede, Brx i Knt:
FRYSAJL

Jak można odj***ć taki numer kumplowi, he? Zna ktoś prawdziwą przyczynę?
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
filmik na YT ma już ponad 70tys oglądnięć ;)

Moze nie o tyle co kumplowi, ale napewno staremu znajomemu .
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
News - Tede atakuje Liroya i WYP3 na facebook'u! - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl Czytać !! No i tak jak myslalem Tede zbytnio wyraża swoje zdanie.

Nie urażając Numera to WFD to gniot i oni byli niczym, bez jaj Numer to ziomek, widzę jak pomaga innym raperom, a Tede slyszał dopiero plyte Wzgórza? To faktycznie ta "Warszafka" to wies, czy on jest wieśniakiem?

Trzeba się pozbyć tego leszcza bo przegiął pałę, "naczelny krytyk sceny", niedługo to tylko w "Harlemie" będzie grał koncerty.

P.S. Dodam jeszcze ze Tede napisał że trasa WYP3 jest dla hajsu, a powrót WFD dlaczego? - tam brakuje członka jednego, a w WYP3 są wszyscy. To Tede produkuje ciuchy WFD...
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
Dobrze, że #adidas czytasz hiphoppl, bo ja tam nie zaglądam. W takim razie zwracam honor Brx'owi... Tym razem nieuzasadnione jest atakowanie Wyp3 przez Tedego. Tak na prawdę to oni wraz z Kalibrem przetarli drogę w polskim hip-hopie obecnym "artystom". Bardzo mnie zdenerwowała jednak wypowiedź Eldoki... Cenię tego rapera na równi z Ostrym i Łoną (jako najinteligentniejszych raperów) i uważam, że nie powinien się wypowiadać w taki dziecinny i nonszalancki sposób jak to zrobił. Szkoda, bo to na prawdę wartościowa postać w na polskiej scenie hip-hopowej.
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Wpisalem w google, bo w dissie BRX rapuje ze sie Tede doczepił do WYP3 wiec wpisalem w google "tede wyp3" i wyskoczylo ;)
 

saymon3

Świeżak
Świeżak
Brx nie nagrał tego dissa ot tak. Jest to odpowiedz słowa krytyki tedego dotyczące plakatu/zapowiedzi nowej trasy WYP3. Mezo sie wku$%^& nagra dissa i zamknie wszystkim japy. Mezo forever ,best raper on this world haha :)
 

Do góry Bottom