1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwna sprawa z błędem E74

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez E3RD, Listopad 15, 2008.

1. E3RD

E3RD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :) Dzisiaj przy podłączaniu konsoli do telewizora (kablem EURO) wyskoczyła mi jedna czerwona dioda i napis na telewizorze że skontaktuj się ... i błąd E74. Przeczytałem że może to być wina kabla itp. Wyjąłem drugi kabel i podłączyłem konsole do monitora (przez kabel BIG BEN czy jakoś tak :p) Pojawił się ten sam błąd. Przeczytałem na necie że ktoś odłączył wszystko i włączył konsolę. Również tak zrobiłem. Odłączyłem kabel i wyjąłem pamięć. Włączyłem konsolę i nie pojawiła się żadna dioda. Mam teraz problem bo nie wiem czy to wina kabla (2 by na raz się zepsuły ?) Czy to wina tej płyty czy tam chipsetu. Mam Falcona Arcade z HDMI.

Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Dziwna sprawa z błędem E74

Uszkodzony ukła ANA/HANA

4. E3RD

E3RD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

To lipa konsola ok 2 miesięcy chodziła i nie była jakoś specjalnie wyciskana. Z dobry tydzień nie grałem no i dzisiaj taka niespodzianka. Jakie są ewentualne koszty naprawy takiego błędu ?

5. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  6. E3RD

E3RD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

200zł w plecy. Albo ją naprawię albo ją sprzedam ;) Na ile tak można wycenić taką konsolę? Arcade Falcon z HDMI z padem, okablowaniem i 40 grami ?

7. zomg

zomg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Napraw i sprzedaj. Dużo warta bo masz zapewnie napęd BENQ przerabialny.

8. E3RD

E3RD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Tak mam BENQ. Szczerze to nie chce mi się bawić w naprawy itp Na ile mógłbym to wycenić ?

9. DARIUS_POZNAN

DARIUS_POZNAN Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

odpowiem tak , napraw dopiero jak sie spieprzy do konca i juz nie bedzie znikac e74 , 3 uzytkownikow wraz ze mna mialo problem z e74 i u kazdego to samo wylaczyli odlaczyli podlaczyli i dziala ... na to chwile naprawa bez sensu
    i tak kosztuje to 200zl teraz czy potem a wcale nie musi sie powtarzac
    pozdro DARIUS

Wczytywanie...

Poleć forum