1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwna sprawa związana z konsolą i profilami

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez BartyLA, Styczeń 31, 2010.

1. BartyLA

BartyLA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Witam ;).

Mam bardzo dziwny problem zwiazany z konsolą i memory stickiem. Był u mnie kumpel ze swoją memorką gdzie miał zapisane 3 profile, graliśmy na nich w MW2 po czym jak poszedł z nią do domu okazało się, że nie ma ich na jego karcie. Sprawdziłem u siebie i też ich nie było więc przyniósł ją jeszcze raz i wtedy je widać i normalnie działają. Wygląda to tak, że profile są na karcie ale tylko jak jest podpięta do mojej konsolki. Co więcej pokazuje się u mnie że jest 9 profilii gdy są włozone dwie karty, bo on po tym jak mu znikneły stworzyl 3 od nowa i je też widać :p. Trochę dziwna sprawa, a kumpel chciałby swoje profil spowrotem u siebie :p. Wiecie co zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Próbowałeś przenieść profil z jego MU na swoją MU/dysk a potem z powrotem? Myślę, że jak to nie pomoże to jedyna nadzieja w "odzyskaj tag gracza"> Ta opcja jest na końcu w logowaniu, klika wypełnia dane i tag po chwili ściąga się z neta (musi być połączony z netem).

4. BartyLA

BartyLA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Sprawa jest o tyle dziwna, że na żadnej z memorek tych profili nie ma, jedynie pokazują się w opcji do zalogowania :p. A niestety mam bana więc podłączenie do neta odpada ;/.

5. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    być może to wina bana ;d

Wczytywanie...

Poleć forum