1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwna sprawa

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez sledziu213, Maj 19, 2009.

1. sledziu213

sledziu213 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ciechanów
    Witam!
    Jest to mój pierwszy post na tym zacnym forum, tak więc witam:). Ale chciałbym przedstawić pewną dziwną sprawę która mnie dzisiaj spotkała, otóż grając sobie dzisiaj w Fallouta 3, na moim zaledwie miesięcznym xboxie, niczego nie spodziewając się konsola nagle się wyłączyła po czym zapaliły się trzy czerwone diody które zniknęły po jakiś ok. 2-3 sekundach, po tym zdarzeniu postanowiłem włączyć konsolę jeszcze raz, a konsola jakby nigdy nic się nie stało, bezproblemowo się włączyła, funkcjonowała normalnie, pograłem jeszcze z jakieś 30 min, i nic się nie działo, może ktoś kiedyś się zetknął z takim czymś, o co chodzi???. Konsola to Jasper, jest nowa i przerobiona iXtreme 1.51, jak już pisałem mam ją zaledwie miesiąc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. noox

noox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jakie miałeś światełko na zasilaczu jak się wyłączyła ? Mogło być to spowodowane chwilowym brakiem zasilania w konsoli

4. Bug

Bug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Może kabel nie styka od zasilacza ? ;> Wtedy się diody też pojawiają.

5. sledziu213

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ciechanów
    niby wyglądało to jak chwilowy brak zasilania, lecz na zasilacz wtedy nie spojrzałem, ale tv i reszta sprzętu w domu się nie wyłączyła tylko konsola czy to możliwe? no i te nieszczęsne trzy diody mnie przestraszyły.

6. Jar

Jar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Spokojnie mam Jaspera i spotkało mnie to samo przy 2 okazjach:

1) mały niedobór prądu(weekend majowy na działce, wiadomo co się dzieje jak na wsi najzjeżdża się typa i zaczynają szaleć z bansami i nie tylko)

2) wtyczka ciut się wysunęła z zasilacza(luźna jest strasznie więc trzeba dobrze go ustawić)

Sądze,że to mogło być to drugie, czasem tak odbija konsoli także się nie martw

7. sledziu213

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ciechanów
    Dzięki Jar uspokoiłeś mnie:)

Wczytywanie...

Poleć forum