1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dziwna sytuacja lt 3.0 i gta v

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nailer, Październik 22, 2013.

1. nailer

nailer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. mam pytanie mialem konsole xbox360 i gralem na niej w gta v nagraną zwykla nagrywarka, jednak konsolka sie popsula dalem ja na gwarancje (allegro) dali mi inną (mówie tu o używkach arcade/premium) i na tej nowej plytka mi nie dziala pisze zebym przetarł szmatka a mialem 2 płyty DVD2 i żadna nie działa więc raczej nie jest mozliwe ze obie sie porysowaly lub popsuly w tym samym czasie. Powie mi ktos o co chodzi? gość na maila napisal ze nie dziala dlatego ze gry na X360 nagrywa sie iHasem, tyle ze na tamtej konsoli mi działało.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Haqer

Haqer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Semimav

Semimav Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia: