dziwna sytuacja

lizok93

Użytkownik
Użytkownik
witam. niedawno kupilem konsole xbox 360 elite przerobioną ixtrme 1.61. wszystko bylo ok i smigalo do czasu az spróbowałem zainstalowac grę na dysk. wyskakuje mi błąd ze gra nie moze byc zainstalowana - ewidentny objaw bana, którego defacto nie ma bo nigdy nie podpinałem konsoli do live-a i na stronie microsoftu wciąż jest aktualna gwarancja. kiedy próbowałem przekonac sprzedawce do wymiany on stwierdzil ze to moja wina gdyż niektóre nieorginalne gry mogą bez podłączenia do internetu blokowac funkcje konsoli. CZY JEST TO MOZLIWE?? nigdy sie z takim czymś nie spotkałem wiec prosze o fahową i szybko odpowiedź....

druga sprawa to to ze zaproponowal mi nową konsole tylko ze nowszą z tym problemem ze on mi jej nie przerobi gdyż jest to kosztowne i wymaga lutowania.. ile kosztuje przeróbka takiej kosoli?? model to Z coś tam (nie pamiętam)...


co mi radzicie??
 

Zoax

Użytkownik
Użytkownik
Ja raze Ci wziąść nową i nieprzerabiać.
Koszt to około 50-120 zł zależy od miasta.
 

miziaki12

Użytkownik
Użytkownik
Jak kolega wyżej radzę weź nową i nie przerabiaj :) A jak bardzo chcesz to zamień się z kimś kto ma przerobionego elita i się chce zamienić na nie przerobionego :) wtedy to nic nie będzie kosztowało :)
 

Zoax

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam elite kupionego pod koniec tamtego roku (ixtreme 1.6) i bezproblemowo moge się zamienić( oczywiście w pełni sprawny,nawet do neta niebył podłączony,paragon zakupu itd).Jak cos to pisz.
 

lizok93

Użytkownik
Użytkownik
ale czy ta sytuacja z tym ze gra nieoryginalna moze zbanowac konsole jest mozliwa?? bo jak nie to ja juz go tak przycisne ze mi da nowa przerobioną...
 

fake45

Banned
Użytkownik
LOL Oczywiście że nieoryginalna gra ci nie zablokuje możliwości instalacjii gier na dysk ;).Koleś ci wciska kit i tyle.Tak więc jest to niemożliwe.Zbanować konsolkę może tylko Microsoft ;).
 

lizok93

Użytkownik
Użytkownik
tak właśnie myślałem dzieki za odp.
 

Do góry Bottom