1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwna wada płyt omegi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zenonlaskowik, Marzec 16, 2010.

1. zenonlaskowik

zenonlaskowik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam jak w temacie kupilem kilka plyt omega i dwie z ncih wkladam do nosnika w pc i wykrywa mi ze cos na nich jest na dwoch plytach identyczne plika jakies foldery i pliki audio i video o co chodzi czy to jakas wadliwa partia plyt czy moge po 2tyg od zakupu zglosci reklamacje i zwrot kasy ?? czy sprzedawca bedzie miec watpliwosci i pomysli ze che go naciagnac bo plytka mi sie zle nagrama i teraz mu ja odnossze ??

sprawdzalem przed chwila date utworzenia tcyh folderow i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu data ta to 7 marca 2006, 06:09:07

czyli wadliwa partia plyt ok jak sprzedawca to zobaczy to powinien mi oddac kase ?

i moje pytanie jest takie czy moge w jakis sposob usunac te pliki z plyty ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Jak są pliki audio i video to znaczy że jest jakiś obraz. Ja tak mam jak nagram grę na xboxa.
    Reklamacji ci chyba nie uzna

4. strusiek

strusiek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Mój wychowawca jest informatykiem i mówił mi kiedyś że płyty innych firm oprócz Verbatima na 100 sztuk około 11~12 wychodzi uszkodzonych z fabryki. Tak ze kupuj tylko verbatimy Jeśli chodzi o DL

5. zenonlaskowik

zenonlaskowik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ale kupilem kilka tygodni plytke i chcialem nagrac teraz i zonk wyskoczyl ze sa pliki na plycie data utworzeia tych plikow to 7 marca 2006, 06:09:07 a ja kupielm plytke 14dni temu ludzie!!

6. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    jeżeli posiadasz rachunek/paragon to nie powinno być problemu z zwrotem

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nie przyjma zwrotu plyt na bank. Poza tym nagrywanie wogole wystartowalo? czy po wyjeciu z opakowania od razu cos pokazuje? sprawdz jeszcze na innym napedzie co jst na nich.

8. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    sprzedali ci używane płyty i tyle :p

9. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Prawdopodobnie płyty były wcześniej przez kogoś nagrane .

-Ja słyszałem że około 20% Verbatimów ma błędy podczas produkcji a i tak niektórzy twierdzą że to najlepsze płyty ... bzdura .

10. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    oczywiście, że maja obowiązek , jeżeli produkt nie jest zgodny z umową, to niech naprawiają lub wymieniają na nowy :)

zenonlaskowik@ sprawdź czy na innym kompie tez jest ten problem

11. zenonlaskowik

zenonlaskowik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    sprawdzalem wlasnie na innym komputerze i problem ten sam a pliki takie same jakbym nagrał standardowo gre tyle tylko ze ja nic nienagrywalem , -=DEXTER=- kupilem plytki niby nowe sprzedawna wyjmowal z nowego opakowania przy mnie na moich oczach i pakowal je do koszulek kazda z osobna i lezaly w szufladzie dwa tygodnie od zakupu az do dzis jak chcialem nagrac gre to wyskakuje ze moge wybrac rozne opcje folder,itp wybieram podglad plyty i sa na niej foldrry dwa jeden jest pusty w drugim zas sa pliki video i audio o ile dobrze zapamietalem w kazdym badz razie plytka ktora powinna na chlopski rozum byc czysciutka jak łza brudna jest niczym damska toaleta , i moje zdziwineie i pytanie jednoczesnie brzmi czy sprzedawca odda mi kase lub wymieni na plytki w tej samej cenie to tylko dwie plyty wiec chyba nic mu sie niestania aha nieposiadam paragonu bo to nie mediamarkt tylko malutki serwisik komputerowy 3x2,5m2

12. Krav

Krav Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sko
    Jeżeli nie masz rachunku to sa znikłe szanse ze Ci przyjmą

13. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Chłopie... nie masz paragonu, i jak sam twierdzisz- płyty przeleżały w twojej szufladzie ok. 2 tygodnie od zakupu, nie ma opcji żebyś odzyskał kasę lub nowe płyty. Nie masz dowodu zakupu, po za tym sprzedawca może cie nie pamiętać, więc normalka że uzna to za wciskanie kitu. Po za tym, co się tak spinasz? w sumie to tylko 2 płyty nie jest to jakiś kolosalny wydatek. Co najwyżej pozostanie Ci uraz psychiczny co do płyt tej firmy. Będziesz kupować inne, bo to mała konkurencja?

14. plaskihwdp

plaskihwdp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Kontowni
    ja nie wiem co wy macie z tym ze verbatimy tylko nagralem z 10 gier na nich a pozniej z 20 plyt na innych byle jakich esperanzach itp na kazdej smiga tak samo jeszcze zadna plyta mi sie nie zepsula ani nic.. nie czaje albo macie za stare nagrywarki albo napedy w xboxie..
    nawet na tych niby gorszych plytach specjalnie katowalem gry bez instalowania na dysku i wszystko smiga

15. plaskihwdp

plaskihwdp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Kontowni
    no zdarza sie zglos sie do niego i mu powiedz jak bedzie uczciwy/naiwny to Ci wymieni;p ciesz sie ze nie kupiles org gry i nie miales pustej plytki;)

16. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    A skad on ma takie statystyki?

17. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Najlepiej kupowac Verbatimy a nie potem sie prosic.

18. tyra96

tyra96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Błaszki
    A miały jakieś odbarwienia czy coś podobne ?
    A te Omegi to wogóle badziewia

19. masoxlaso

masoxlaso Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja Cie Pier*** DLa Ciebie 10 zł za te płyty to taki majątek robisz problem jakbyś miał 3rrod :| Jak Dla mnie jezu no jebła płyta to jebła nie sikaj ;P Kup nowe omegi za 2,50 ;]

20. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Zgadzam się, to samo napisałam parę wypowiedzi wyżej, nic takiego się nie stało, że poszły dwie płyty, cóż zdarza się. Nie pieniądze i nie płyta.

21. zenonlaskowik

zenonlaskowik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    niemialy odbarwien zadncyh rysek czyste jak lza , i co z tego ze dwie plyty maja wade niechodzi mi o pieniadze tylko o zasade jutro kupie i bedzie plyty walnietych

Wczytywanie...

Poleć forum