1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwna wtyczka Headset'a

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez ATi, Luty 19, 2011.

1. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    Witam, zakupiłem sobie Headset do xboxa i dziwi mnie jego wtyczka. Otóż na końcu kabla jest sam cienki jack, i na połowie długości kabla prztyczek z narysowanym mikro i przełącznik. Czy będę mógł na nim korzystać z mikrofonu i słuchawki czy będzie działać tylko słuchawka?

2. Lotnik421 Xbox One

3. marzzz73

marzzz73 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    tak hadset jest ok , mam identyczny dostałem razem z Elite

4. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    TO jest oficjalny headset od MS. Będzie działać mic i słuchawka.

5. mixyr

mixyr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    no jest to normalna wtyczka, podpinasz do pada, nie sądzisz że lepiej najpierw sprawdzic czy wejdzie niż zakładać temat nowy?
    pzdr

6. sammael74

sammael74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    olsztyn
    nie latwiej bylo podlaczyc i przekonac sie jak dziala ow magiczna koncowka niz zakladac temat i czekac na odpowiedz?Nawiazujac do owych headsetow nie wiem jakie jest wasze zdanie ale dla mnie to tandeta,mialem 3 zestawy MS i we wszystkich szybko kabel szlag trafil,wirelles to najlepsze rozwiazanie jak ktos smierdzi groszem.

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    mi się właśnie rozwalił drugi taki headset, jeden wytrzymał miesiąc a drugi 3... co za tandeta

Wczytywanie...

Poleć forum