1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dziwne aukcje na allegro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fifithebest, Marzec 10, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. fifithebest

fifithebest Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dopiero co zakupiłem xklocka i z racji małego zasobu funduszy rozglądałem się za tanimi grami na allegro i znalazłem coś takiego:
    Mortal Kombat (2197424560) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    jak to możliwe, że ta gra jest tak tania? czy to w ogóle bezpieczne, nie będę miał problemów, jeżeli w ten sposób zdobędę grę? jeżeli skasuję ten nowy profil będę mógł ciągle grać w Mortala? Swoją drogą, skąd najlepiej pozyskiwać względnie tanio gry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3220
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Było już tyle razy pisane, że konta z lewymi punktami lub grami kupionymi za te punkty są nielegalne i takie koto może zostać zbanowane. Czytaj forum!
    Temat do kosza.

4. KLAIN

KLAIN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
    faktycznie dziwna aukcja, wyglada na zwykle konta z zakupiona gra ale nie wiem jak niby miala by ta gra dzialac bez przenoszenia licencji?? co do bezpieczenstwa to ja uwazam ze przenoszenie licencji juz nie jest w 100% bezpieczne i grozi banem konsoli.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum