1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne błędy w abgx360 1.0.1 - Pomóżcie.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sroxer, Czerwiec 19, 2009.

1. sroxer

sroxer Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Proszę pomóżcie mi. Ściągłem Prototype właśnie je sprawdzam i występują takie błędy, a inni w temacie piszą, że wszystko ok, gra ściągnięta z tego forum. Tak samo wcześniej gra "Ścigani", ale myślałem, że kiczowa wersja, więc usunąłem. Oto screeny błędów. :(

Czy grę mogę nagrać i czy będzie działać bezproblemowo. Od razu mówię, że abgx jest dobrze skonfigurowany :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. NaPeK

NaPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    LOL moze zaktualizuj abgx do wersji 1.0.1

4. sroxer

sroxer Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Już wiem dlaczego to występuje. Mam 2 wersje zainstalowane... 1.0.1 i 0.9.4. Ale i tak dzięki za pomoc :)

5. bartek27

bartek27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam dla was strone z grami na darmowe serwery np sendspace.pl odsiebie.com itp
    Gry w wiekszości w PL. Aby dostać link do strony należy wysłać sms o treści:
    game ucba2e na numer 91977 (koszt 66gr) lub game 8xzet4 na numer 79979 (66gr)
    W sms zwrotnym otrzymacie link do strony
    Zapraszam i życze miłego pobierania

6. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    skoro rozwiazane to koszyk

Wczytywanie...

Poleć forum