1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne burczenie konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Shiffer, Listopad 23, 2009.

1. Shiffer

Shiffer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!

Mam pytanie moja konsola to wersja premium 20 gb jest juz leciwa ale nic z nia sie jeszcze nie dzialo po za koniecznoscia wymiany napedu.
    Problem polega na tym ze podczas grania po jakims czasie konsola zaczyna wydawac dziwne dzwieki. Jest to burczenie dzwiek nie jest ciagly lecz przerywany. Jest to cos w rodzaju Brumm Brumm Brumm Brumm ..
    Kiedy lekko nacisne obudowe konsoli burczenie ustaje po jakims czasie jednak wraca.
    Co moze powodowac taki dzwiek i czy jest on "niebezpieczny" dla konsoli ?

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bbong

bbong Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wygląda jak jakiś problem z wentylatorem... może się minimalnie obluzował... może wymaga nasmarowania lub wymiany... A przy awaryjności 360-tek każda usterka chłodzenia jest groźna.

4. SnuPl

SnuPl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    a wiec tak twoja konsola moze burczec z glodu!!
    pozatym jak robi brummm brummm to moze probowac odjechac!!
    a tak calkiem powznie moze sypac sue system chlodzacy, poprostu przeczysc ja od srodka:p

5. Shiffer

Shiffer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A jak wyglada proces rozkrecania xboxa bardzo trudno jest to wykonac ?
    Czy mozna cos uszkodzic ? I czy potrzebuje jakis specjalnych narzedzi ? Czym sie rozkreca konsole ?

//edit
    Dodam jeszcze ze mam nakladke z tylu konsoli intell cooler z dwoma wiatrakami ale watpie ze to one burcza.

6. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
  7. biedaq94

biedaq94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0