1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dziwne działanie niektórych gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez yai, Maj 10, 2010.

1. yai

yai Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, nie gram za duzo na x360 i mam problemy z roznymi grami np:
    wet- wogole mi sie nie odpala(plyta sprawdzona dzialala u kolegi)
    lost planet- (błędy z fizyką)ludzie spadaja z nieba, albo sa pod ziemia
    assasin creed- niekiedy skaczac z wiezy wpadam ponizej ziemii, za lokacja gry
    Just Cause 2- znikaja mi samochody, zostaja same koła, gorna czesc ciala bohatera podskakuje
    Wolfenstein- trupy dziwnie podskakuja(zaraz po zabiciu)
    Forza 2- niekiedy mi grafika szwankuje w felgach( widoczne rozciagniecie jednego z polygonow)

Wiekszosc gier chodiz poprawnie np : Final fantasy XIII, bioshock, prototype, Silent hill V, Resident evil itd

PS. Mam nagrywatkie pioniera 212, w ixboxie liteon flash 1.51+ activate iso,wszystkie gry zgrywane na dysk, płyty u kolegi działają normalnie(na zbanowanej konsoli bez mozliwosci zgrywania), konsole co jest najlepsze kupowane tego samego dnia, tylko z ta roznica ze ja mam premium, a kolega elite.

z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam Yai

2. Lotnik421 Xbox One

3. badzik94

badzik94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A gry zgrywasz na dysk ? I jakich płyt używasz ?

4. Remaniac

Remaniac Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    A co to ma do rzeczy jeśli u jego kolegi normalnie działają? Moim zdaniem zakurzył ci się kolego laser.

5. yai

yai Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gry zgrywam na dysk, verbatimy nagrywane poprawnie, co do napędu, ostatnio czysciłem, dodatkowo na prowadnice polozylem nowy smar specjalny do konserwacji prowadnic. to niestety nie to.

Wczytywanie...

Poleć forum