1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne dźwięki napędu - początek końca?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Piki, Sierpień 26, 2008.

1. Piki

Piki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Witam społeczność. Mam problem.

Otóż, podczas grania gdy napęd pracuje w najlepsze wydaje "dziwne dźwięki". Nie non-stop, od czasu do czasu, tak jakby chwilowo nie radził sobie z odczytem płyty. Dzieje się tak od wczoraj, a przynajmniej wczoraj to usłyszałem po raz pierwszy. Miałem nadzieję, że to wina tej jednej konkretnej płyty, która akurat była w środku (FIFA 08, FUJIFILM, nagrana z prawidłową prędkością) jednak grając dzisiaj w GTA IV nagrane na Platinum też występował ten problem, jednak rzadziej niż przy FIFIE. Konsolę kupiłem w grudniu 2007 roku.

Czy to może być początek końca konsoli? A może da się jeszcze coś zrobić? A może po prostu to olać, bo to nic strasznego?

Z góry dziękuję za każdą pomoc.
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. MARINO

MARINO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Odp: Dziwne dźwięki napędu - początek końca?

Czy te "dziwne dźwięki" to piski? Bo jeżeli tak to ja też mam ten problem, ale konsola chodzi tak już z 2 miechy i nic się nie dzieje.

4. Piki

Piki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław

Hm, no nie opiszę tego dokładnie na forum przecież. Na pewno jest to dźwięk wyższy niż ten gdy normalnie napęd pracuje 'w najlepsze'. Ja tak nigdy nie miałem i martwię się, że to może być końcówka mojej konsoli / napędu. :p

5. sOrOwEczkA

sOrOwEczkA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Tez takie cos mam i mi sie nic nie dzieje ;)

6. TerrorOfDeth

TerrorOfDeth Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam powiem wam ze każdy napęd wydaje dziwne dzwieki ja już miałem 3 konsole i w każdej inny napęd. Jak jest nowa do pól rok to nie ma co się martwić ale jak wiec i jest po flashowaniu to już inna bajka. A najlepsze DVD DL+ to verbatimy a prędkość to 2.4.

Wczytywanie...

Poleć forum