1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne dźwięki w napędzie Samsung

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Janusz15, Styczeń 7, 2009.

1. Janusz15

Janusz15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam takie pytanie. Dzisiaj właśnie otrzymałem Xboxa 360 przerobionego, podłączam wszystko działa OK, I dostałem w ramach przetestowania kopię gry (Assassin's Creed) na płycie DVD+R 8.5GB nagrywane chyba prędkością 2.4x. I jak wkładam ją do napędu piszę "Odczytywanie gry" no i podczas tego odczytywania Napęd wydaje takie dziwne trzaski, tak dziwnie trzaska. I Czy to jest normalne w napędach Samsung? Czy to każdy napęd Samsung wydaje taki dziwne dźwięki. I Nie chcę mi odczytać tej gry. Jak ją uruchamiam moją nagrywarką piszę że ma tylko 5MB i ma tylko 2 foldery, jeden pusty a na drugim jakieś Audio.

Proszę o szybką odpowiedź!!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    co do gry i ze nie chodzi i ze ma 5 mb ..to jest zle nagrana.ja mialem tak samo z gra Dragon ball..jak wsadzilem ja do konsoli to pojawial sie napis ze plyta z roznymi materialami lub danymi...dgy do komputera to zajmowala 5mb i byly 2 folfery audio i video... gra zle nagrana............ a co do konsoli i trzaskania..to wsadz jakas plyte z filmem albo pozycz od kogos gre na xboxa..... ja mam naped benq i nieraz jak wsadzalem jakas zla plyte to naped dziwnie sie zachowywal..wariowal i wydobywal dziwne dzwieki

4. Janusz15

Janusz15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Teraz sciągłem grę Naruto The Broken Bond na Xboxa 360, montuje ją przez UltraIso, patrzę i ma tylko dwa foldery, AUDIO_TS i VIDEO_TS, i waży 5,31MB. A w Pliku ISO ma 7GB, A po zamontowaniu ma 5,31MB. Co jest nie tak? Czy ktoś może mi pomóc jak to nagrać czy coś? I Czy to jest dobrze.

5. matysking

matysking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Nigdzie nie montuj obrazu do x360...poradniki jak nagrac poprawnie gre na xbox'a znajdziesz na forum...poszukaj kolego i nagraj samemu. Wszystkie rady, tzn. jaki nośnik wybrać, jakich programów użyć, czy masz poprawna nagrywarke itp itd znajdziesz, jak juz powiedziałem, na forum. A takie odgłosy nasprawdopodobniej spowodowane są złym wypaleniem płyty.

6. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Mój stary samsung też wydawał takie dźwięki więc raczej jest to norma. Co do gry i katalogów AUDIO_TS i VIDEO_TS, - 5,31MB to wszystko jest ok i tak musi być. Nie masz innych kopii gier, bo koleś od przeróbki dał ci jakąś trefną.

Dobrze jest, nagrywaj wg poradnika, który jest na forum.

7. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    U mnie samsung też wydaje dziwne dźwięki. Trzaski, nagłe zatrzymania głośne. Ale ogólnie chodzi dobrze (odczytywanie gier) Tylko właśnie to głośne zachowanie wkurza troche wieczorem podczas sesji :D

Wczytywanie...

Poleć forum