1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne dźwięki z napędu.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ReXx, Lipiec 26, 2010.

1. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzisiaj rano coś się stało z moim napędem. Od kupna chodził normalnie trochę głośno itp.. jak na xkloc'a przystało. Od pewnego czasu napęd zaczął chodzić cicho! (naprawdę nie był głośny), ale lekko rysował płyty (linie pionowe nie okręgi). Dzisiaj otwierałem padem napęd i szybko zamknąłem bo zapomniałem że w środku jest już gra. Napęd mocno zawarczał i chodzi jak wcześniej. Tylko nadal robi sobie kreski. Teraz przy zamykaniu "zgrzyta" i dopiero jest dźwięk rozkręcanej płyty. Czy wy też tak macie?

Wczytywanie...

Poleć forum