1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne dźwieki z zasilacza i wyrobiony przycisk w padzie.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez megatomik, Luty 7, 2012.

1. megatomik

megatomik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam następujące problemy (jak w temacie); zasilacz wydaje dźwięki jak by w nim ktoś nakręcił jakiś zabawkowy samochodzik (jak go ucisnę lub przestawię to na chwilę się ucisza). W padzie wyrobił się przycisk 'B', wolniej 'wraca' na swoje miejsce i trzeba użyć więcej siły żeby go wcisnąć (może to wina gumek?), jak temu zaradzić? Jak naprawić oba sprzęty? I czy opłaca się do rozkręcenia pada kupić taki zestaw śruborkętów WKRĘTAKI TORX ŚRUBOKRĘTY ZESTAW 32 CZĘŚCI | (2097523408) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ,i czy rozkręce tym zasilacz?

Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciuso

maciuso Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia
    Co do pada to proponuje zakup nowego, nie będziesz się musiał bawić z naprawą a jak się nie uda to skończysz z śrubokrętami, stracona kasa na przesyłkę i wydatkiem na nowego pada. Kup sopocie od razu i graj. A nowy to zawsze nowy. Co do zasilacza to w nim znajduje się wentylator, probuje otworzyć zasilacz, dostać się do wentylatora i koło łożyska wcisnąć kropkę oleju do łożysk, dziwne odgłosy powinny ustać.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

4. megatomik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie mam zamiaru kupować nowego bo cierpie na brak funduszy, z reszta nie widze sensu jak wszystko sprawne tylko jeden przycisk troche szwankuje (może sie zabrudziło coś pod nim?). Czym ten zasilacz rozkręcić i jak?
    ps. Śrubokręty i tak będą potrzebne na przyszłość więc nie ma się co martwić (a kosztują nie wiele).

edit: problem pada się sam rozwiązał, ale niech ktoś mi i tak powie czy te śrubokręty będą dobre do padów, oraz jakimi rozkręcić zasilacz i czy opcja podana przez użytkownika wyzej zadziała.

5. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Te torxy beda ok.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

6. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    A co z dziurką na środku, żeby torx wszedł do śrubki w padzie?
    Ma ją czy nie?

7. megatomik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chyba własnie to jest cecha 'torxów' ze maja ta dziurke? Zasilacz tez zwykłymi torxami rozkrece?

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała

Nie torx to gwiazdka, są dodatkowe te zabezpieczone z dziurką. Bolec w śrubce zawsze można wyłamać i odkręcić zwykłym

9. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    u mnie też zasilacz bzęczy ale mnie to nie przeszkadza bo to nie jest aż takie głosne jak gram to niczego nie słyszę

Wczytywanie...

Poleć forum